Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Magazin gündeminden başlıklar

 • 1
 • 21
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Romantik gece

Geçen ay Bodrum'da işadamı Emir İçgören ile evlenen Zeynep Beşerler, önceki akşam eşiyle Bebek'teydi. Lucca'da yaklaşık üç saat sohbet eden çift, bir ara ayağa kalkıp dans etti. İçgören'in sık sık eşine sarılıp saçlarını okşaması dikkat çekti. Çift, çıkışta lüks ciplerini mekanın önüne kadar getirtti. 

 • 2
 • 21
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Hedef şaşırttı

Bennu Gerede, önceki akşam sevgilisiyle el ele Cihangir sokaklarında dolaştı. Gazetecileri görünce sevgilisinden ayrılan Gerede, yanındaki arkadaşına sarılarak hedef şaşırtmaya çalıştı. Gerede'nin sevgilisi ise ellerini açarak, "Yapacak bir şey yok, yan yana çekildik" diyerek gülümsedi. 

 • 3
 • 21
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Mantıya doyamadı!

Yayından kaldırılan 'Fatih' dizisinde Fatih Sultan Mehmet'i canlandıran Mehmet Akif Alakurt, önceki akşam Arnavutköy'deki Bodrum Mantı'da görüntülendi. Ünlü oyuncunun yanında, uzun süredir beraber olduğu ancak ismini sır gibi sakladığı kız arkadaşı da vardı. Alakurt, büyük bir iştahla yemek yerken objektife takıldI.

 • 4
 • 21
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Akın Altan erken start verdi

Adını Bengü ile yaşadığı 5 yıllık ilişkiyle duyuran Akın Altan'ın hızlı playboy olduğu ayrılıkla ortaya çıktı. Güzel popçuyla ilişkisi bittikten sonra birçok güzelle gününü gün eden Altan, daha sonra Ece Erken ile aşk yaşamaya başladı. Akın Altan, evlilik hazırlıkları yaparken sunucuyu terk etti. Ancak ayrılık; Altan'ı hiç üzmemiş olacak ki; genç işadamı önceki gece çapkınlık turundaydı. Akın Altan, arkadaş grubuyla Nişantaşı Sess'te eğlendi. Burada bir esmer güzeliyle tanışan Altan, bir süre sonra mekandan genç kadınla çıktı.

ROTALARI ALTAN'IN EVİYDİ 

İkili, Akın Altan'ın mekandan 50 metre uzaklıktaki evine doğru giderken patlayan flaşlarla şoke oldu. Esmer güzel, çaresiz kendisini bir pasaja atarken; Altan tek başına evinin yolunu tuttu. Gizemli genç kadın ise bir süre sonra Sess'te bulunan arkadaşlarının yanına tek başına döndü.

ÇARŞIYA SIĞINDI

Akın Altan'la mekandan çıkan genç kadın; işadamıyla aynı karede yer almamak için kendisini kepenklerini kapatmak üzere olan çarşıya attı.

ÇARESİZ GERİ DÖNDÜ

Akın Altan'ın Nişantaşı'ndaki evine girmesiyle tek başına kalan esmer güzel, çaresizce Nişantaşı Sess'teki arkadaşlarının yanına döndü. 

 • 5
 • 21
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

'Ayrılık sebebi o şarkı değil'

Geçtiğimiz hafta sevgilisi Akın Altan'dan sessiz sedasız ayrılan Ece Erken, önceki gece tek başına gezmeye çıktı. Ünlü sunucu, Reina'nın kışa merhaba partisine katıldı. Partiden geceyarısı ayrılan Erken'in neşeli olduğu görüldü. Ünlü sunucu; Akın Altan ile ilişkisini, Bengü'nün eski aşkı Altan'a ithaf ettiği söylenen 'Saygımdan' şarkısı yüzünden bitirdiği iddialarına da yanıt verdi. Ünlü sunucu, "Kesinlikle 'Saygımdan' şarkısı yüzünden ayrılmadık. Bu iddialar yanlış. Özel hayatım hakkında konuşmak istemiyorum" dedi. 

AYRI MEKANLAR... 

Akın Altan ise aynı saatlerde iki kız arkadaşıyla birlikte Nişantaşı'nda bir mekanda eğlendi. Görüntü vermek istemeyen Altan, gecenin ilerleyen saatlerinde mekandan tek başına ayrıldı. 

 • 6
 • 21
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Tepki görünce filmin ismini değiştirdiler

Serkant Yaşar Kutlubay'ın Bodrum'da çekmeyi planladığı 'Abazalar Bodrum'da' isimli film, 'abaza' kelimesi yüzünden tepki toplamıştı.

'BODRUM BODRUM' 

Kutlubay ve filmin oyuncuları, önceki gün Bodrum'da basın toplantısı düzenleyip filmin ismini 'Bodrum Bodrum' olarak değiştirdiklerini açıkladı. Kutlubay, gösterilen tepkiye bir anlam veremediğini söyledi: "Filmde, hayatlarında hiç sevgilisi olmamış dört arkadaşın Bodrum tatilinde yaşadıkları komik olayları anlatacağız. Ancak isminden dolayı 'porno film' yorumları yapıldı. Oysa filmde öpüşme yok, sevişme yok; amacımız komik bir olayı anlatmaktı. Halk tepki göstermedi ama biz oyunun ismini değiştirdik." 

İSME ÇOK TAKILMAYIN 

Filmin başrol oyuncularından Nesrin Kara, bir mafya babasının kızını canlandıracağını söyleyip ekledi: "Filmde, tirajikomik olayları anlatacağız. Çok tepki gördük ama isme çok takılmasınlar, olaylara takılsınlar." 

 • 7
 • 21
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Taksiciler almayınca sinirlendi!

ATV'nin sevilen dizisi 'Kaçak'ın başrol oyuncusu Gürkan Uygun, önceki gece eşi Şebnem Uygun'la Beyoğlu'ndaki Mojo'da eğlendi. Mekan çıkışında karşısına çıkan ilk taksiye binmek isteyen Uygun, taksiciden "Başka müşteri bekliyorum" yanıtını aldı. Uygun, daha sonra yöneldiği taksinin şoföründen ise "Kısa mesafe gitmiyorum" yanıtını alınca sinirlendi. Sokağın diğer tarafındaki taksilere yönelen Uygun'un, alkollü olduğu için yürümekte zorlandığı görüldü. Ünlü oyuncu, denediği üçüncü taksiye binmeyi başardı.