Magazin gündeminden başlıklar

  Giriş Tarihi: 25.09.2013 00:13 Güncelleme Tarihi: 01.10.2013 11:36
  • Hamdi kavgası

   Eski eşi Hamdi Alkan'dan dayak yediğini iddia eden Canan Hoşgör; Alkan'ın sevgilisi Selen Görgüzel'i de suçladı... Görgüzel, Hoşgür'ün kendisine iftira attığını söyledi!

   Kendisi gibi oyuncu olan Hamdi Alkan'dan boşanan ve eski eşine '30 metreden fazla yaklaşmama kararı' çıkartan Canan Hoşgör; açtı ağzını yumdu gözünü. Hoşgör; eski eşi tarafından fiziksel ve ruhsal şiddete maruz kaldığını iddia etti. Canan Hoşgör; "Hamdi beni dizi ekibinden bir oyuncu ile aldattığı için boşandık" sözüyle de Selen Görgüzel'i ima etti.

   'ÇİRKİN RUH' BENZETMESİ...
   Görgüzel'in kendisini tehdit ettiğini de öne süren Hoşgör'ün bu sözleri üzerine gözler Alkan ve oyuncu aşkı Görgüzel'e çevrildi. Hamdi Alkan, suskun kalırken; Selen Görgüzel, şunları söyledi: "Çirkin ruhların yegane beslenme kaynağı iftiradır. İftira ruhlarını besler, güç kazandıklarını sanırlar. Ama ulaşamadıkları o güzelliğin ışıltısında yok olmaya mahkumdurlar."

   'DEFALARCA ALDATTI!'
   Eski eşi Hamdi Alkan'ın kendisini defalarca aldattığını dile getiren Canan Hoşgör; "Beni ilk aldattığı dönemde tekrar bir araya geldik ama aldatılmanın acısını çok ağır bir şekilde yaşadık" dedi. Hoşgör; eşi tarafından yıllar önce Ebru Şallı ile aldatılmıştı.