Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Magazin gündeminden başlıklar

 • 1
 • 30
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

İki yıllık küslük bitti

İki yıldır küs olan Alişan ve Ece Erken barıştı. İkili, Alişan'ın daveti üzerine önceki akşam Zıpkın Balık'ta bir araya geldi. Çıkışta konuşan Alişan, "Neden küstüğümüzü bile hatırlamıyorum" dedi. Daha önce Çağla Şıkel ile arasındaki buzları da eriten Alişan, "Demet Akalın'la da barışacak mısınız?" sorusuna "O konulara girmeyelim" yanıtını verdi. 

ALİŞAN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

ECE ERKEN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

 • 2
 • 30
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Sema’yı hala seviyorum

Burak Hakkı, özel hayatı ve biten evliliği hakkında Hafta Sonu dergisine çarpıcı açıklamalarda bulundu. Biten evliliğinin ardından Sema Şimşek'le arkadaşlığının devam ettiğini söyleyen Hakkı 'Mesela ben buraya gelirken beni Sema’nın ablası aradı. Ben Sema’nın annesine hala ‘anne’ derim. Bunları değiştiremeyiz ki… Ayrılıklar zordur ama bazen çiftler avukatların da gazına geliyor. O anki ayrılığın verdiği sinirle çok kırıcı şeyler yaşanıyor. Bir daha evlenmeyi de, baba olmayı da düşünmüyorum. Evliliğin en güzelini, en güzel insanla yaptım. O evlilik miadını doldurdu. Tekrarını bir başkasıyla yapmam. Biz evliyken birbirimize bağırmadık bile. Bazen Sema “Acaba bağırıp, çağırsaydık daha iyi mi olurdu?” diyor. Saygımızı hiç yitirmedik. Ben Sema’yı hala seviyorum ama adı ‘evlilik’ olsun diye anlaşamazken aynı evde yaşanamaz.

BURAK HAKKI FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

 • 3
 • 30
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Yaşlı kurtlarlar iş başında

56 yaşındaki Mehmet Ali Erbil ile 65 yaşındaki Ünal Silver, önceki gün genç aşklarıyla görüntülendi. İki çapkın için 'Yaşlı kurtlar iş başında' esprileri yapıldı.

İlerleyen yaşlarına rağmen çapkınlıktan vazgeçmeyen Ünal Silver ile Mehmet Ali Erbil, önceki gün yine iş başındaydı. Usta oyuncu Silver, kendisinden 40 yaş küçük sevgilisiyle Cevahir AVM'deydi. 65 yaşındaki oyuncu, oturdukları mekanda sık sık sevgilisinin elini tutarak birlikte romantik anlar yaşadı.

KAHKAHA DOLU SOHBET
Bir diğer çapkın isim Mali de önceki gün Etiler Zerafet adlı mekanda genç bir güzelle görüntülendi. Yaptığı esprilerle esmer güzele kahkahalar attıran 56 yaşındaki komedyen, mekanı da gizemli güzelle ayrı ayrı terk etti.

Ünal Silver ile Mehmet Ali Erbil'in bu halleri, "Yaşlı kurtlar yine işbaşında" dedirtti.

 • 4
 • 30
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Gizemli arkadaş

Popçu Yalın, önceki akşam arkadaşlarıyla birlikte Zıpkın Balık'ta yemek yedi. Sanatçı, ekipten ayrılıp kumral bir kızla birlikte W Hotel'de Ozan Çolakoğlu'nun DJ'lik yaptığı eğlenceye katıldı. Yalın, yanındaki kızın ismini ve kim olduğunu açıklamadı. 

YALIN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

 • 5
 • 30
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Yeni biri mi var?

Şahan Gökbakar, kardeşi Togan Gökbakar ve ismi öğrenilemeyen bir kızla birlikte Yeniköy'de görüntülendi. Fotoğraf çekilirken ünlü komedyen ve kız arkadaşının farklı istikametlere yönelmesi, akıllara 'Yeni bir beraberlik mi?' sorusunu getirdi.

ŞAHAN GÖKBAKAR FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

 • 6
 • 30
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Asena Erkin 'pes' dedirtti

Medya maymunu out, medya ayısı in oldu. Asena Erkin, 'Kutup ayısı' şeklindeki paltosuyla 'Pes' dedirtti.

Geçtiğimiz aylara popçu Berkay'la adının karıştığı skandal yüzünden damga vuran Asena Erkin, manşetleri süslemeyi çok sevdi! Fenerbahçeli futbolcu Caner Erkin'in eşi olmanın yanı sıra tasarımcı olarak da tanınan Asena, tuhaf kıyafetlerinin dozunu önceki akşam arttırdı! Asena Erkin, Etiler'deki bir mekandan çıkışta şok etkisi yarattı. Gazetecilerin dikkatini çekmek için ne yapacağını bilemeyen tasarımcının üzerinde bu kez de 'Kutup ayısı' şeklinde bir palto vardı! Sadece ilgi görmek adına giydiği hayret verici paltosu yüzünden önünü dahi göremeyen Asena, "Pes" dedirtti. Onun bu halini görenler, "Medya maymunları bitti şimdi de medya ayısı çıktı" yorumu yaptı.

Kaynak: Ufuk ÖZCAN / TAKVİM

 • 7
 • 30
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Sevgilim tövbe etti

Burcu Esmersoy, gazetecilerle ayaküstü sohbet edip ilginç açıklamalar yaptı. Sevgilisi Sami Kiresepi ile Haziran ayında evleneceğini açıklayan ünlü sunucu, 14 Şubat Sevgililer Günü ile ilgili de esprili konuştu: "Ne hediye alırım, ne de hediye beklerim. Zaten çıkan yüzük haberlerinden sonra sevgilim yüzük almaya tövbe etti."

BURCU ESMERSOY FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!