Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Magazin gündeminden başlıklar

 • 1
 • 23
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Yeni şarkı aralarını açtı

Keremcem, eski sevgilisi Belit Özükan’ın yazdığı "Berbat" adlı şarkıyı albümüne koyunca yeni aşkı Seda Güven’le arası bozuldu.

Kendi adını verdiği yeni albümüyle sevenlerinin karşısına çıkan Keremcem, "Bugüne kadar hep sevenlerimin karşısına smokinle çıktım.Ama şu an kendimi liseden yeni mezun olmuş gibi hissediyorum, smokinimi attım ve artık yeni imajımla buradayım" dedi. Şarkıcı, yeni albümünün çıkış parçası olan "Berbat"ı eski sevgilisi Belit Özükan’ın yazdığını söyledi. İddiaya göre, Keremcem eski sevgilisinin yazdığı şarkıyı albümüne koyunca yaz aylarından bu yana birlikte olduğu Seda Güven’le arası açıldı. Çiftin son günlerde görüşmedikleri öğrenildi.

 • 2
 • 23
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Rafet El Roman 100 bin liralık davadan vazgeçti

Şarkıcı Rafet El Roman, kısa süre dargın kaldıktan sonra barıştığı nişanlısının babası Atilla Kaplakarslan’ın aleyhine açtığı 100 bin liralık tazminat davasını geri çekti.

Rafet El Roman, avukatı aracılığıyla geçtiğimiz mayıs ayında İstanbul Asliye Hukuk Mahkemesi’ne sunduğu dilekçesinde, ayrıldığı nişanlısı Ceren Kaplakarslan’ın babası Vizyon Ajans’ın sahibi Atilla Kaplakarslan’ın basında yer alan açıklamaları ile kişilik haklarına saldırıda bulunduğunu iddia etti.

Dünya çapında hayran kitlesine sahip olduğunu belirten ünlü sanatçı, Atilla Kaplakarslan’ın ağır hakaretlere varan  ifadeleri nedeniyle yurtdışında yaşayan iki kızının psikolojisinin bozulduğunu, iş hayatının da olumsuz etkilediğini öne sürdü. El Roman, Kaplakarslan’ın 100 bin TL manevi tazminat ödemesine karar  verilmesini istedi.

Duruşmaya sayılı günler kala

Karşılıklı iddialarla davaya dair yazışmalar sürerken Rafet El Roman 3 ay ayrı kaldığı nişanlısı Ceren Kaplakarslan’la barıştı. Buna rağmen müstakbel kayınpederine açtığı davadan vazgeçmemişti. Ancak El Roman duruşmaya sayılı günler kala avukatı aracılığıyla başvuruda bulunarak davayı geri çekti.

Kaynak: BUGÜN

 • 3
 • 23
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Madonna sinemadan kovuldu

Ünlü şarkıcı Madonna'nın sinema keyfi yarım kaldı. Film başladıktan sonra sürekli telefonuyla mesajlaşarak çevredekileri rahatsız etti. Madonna uyarılara rağmen mesajlaşmayı kesmeyince sinema salonundan kovuldu. Alamo Drafthouse sinema salonları yetkilileri, "Madonna, sinemaseverlerden özür dilemediği için Alamo sinemalarında film izlemekten men edilmiştir" dedi.

 • 4
 • 23
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

'En güzel anne'
Demet Akalın ile DJ Suat Ateşdağlı, bayramın ikinci günü Antalya Manavgat Hamlet Club'ta sahneye çıktı. Akalın gecede Ateşdağlı'nın seçtiği şarkıları seslendirdi. Kulis fotoğraflarını Instagram'da paylaşan Suat Ateşdağlı, Akalın için 'En güzel anne' diye not düştü.

 • 5
 • 23
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Büyük kaçamak

Oyuncu Sumru Yavrucuk kendisinden 19 yaş küçük Okan Çabalar'la fena yakalandı. Baş başa yemek yiyen ikilinin sarmaş dolaş halleri kafaları karıştırdı.

Bayram'da boşalan İstanbul gecelerinde süpriz bir ilişki ortaya çıktı. Önceki gece objektiflere takılan bu ilişki, durgun günler geçiren magazin dünyasında uzun süre konuşulacak gibi! Ekranların sevilen isimleri Sumru Yavrucuk ve Okan Çabalar önceki gece Anadolu Yakası'nda bir balık restoranında görüntülendi.

"BENİM OLACAKSIN"
Mekanın bahçesinde baş başa yemek yiyen ikili, koyu bir sohbete dalınca görüntü alan gazetecilerin farkına bile varamadı. Yaklaşık üç saat mekanda kalan Çabalar ve Yavrucuk'un samimi halleri kafaları karıştırdı. Hatta bir ara Okan Çabalar'ın oyuncuya "Benim olacaksın Sumru" şeklinde hitap etmesi dikkatlerden kaçmadı.

ADRESLERİ AYNI
Aralarında 19 yaş fark olan iki oyuncunun samimiyeti gece boyunca sürdü. Karşılıklı iltifatların havada uçuştuğu gecede ikili, mekandan birbirlerine sarılarak ayrıldı. Buluşmalarıyla akılları karıştıran oyuncular, daha sonra Sumru Yavrucuk'un Anadolu Yakası'nda bulunan evine doğru yürüdü. İkilinin sokaktaki sıcak halleri objektiflere böyle yansıdı.

BAYRAM ÇAPKINLARI
Sumru Yavrucuk ve Okan Çabalar, mekandan böyle ayrıldı. Sarmaş dolaş Yavrucuk'un evine doğru giden ikili, fotoğraflarının çekildiğinden habersizdi.

Kaynak: UFUK ÖZCAN / TAKVİM

 • 6
 • 23
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Serenay Sarıkaya sıcak yoga ile zayıfladı

Yeni dizisindeki rolü için 6 kilo veren Serenay Sarıkaya'nın sırrı ortaya çıktı.

Serenay Sarıkaya'nın, sosyetede yeni moda olan 'Bikram Yoga' (Sıcak Yoga) yaparak zayıfladığı ortaya çıktı. Bu yöntemde, 40 dereceye kadar ısıtılmış odada kişi 90 dakika boyunca 26 seri yoga hareketi yapıyor. Bu sırada hem kilo veriyor hem de toksinlerini atıyor.

Kaynak: POSTA

 • 7
 • 23
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Tuncel Kurtiz'in mezarına koştu
Genç oyuncu Burak Özçivit, 'Çalıkuşu' dizisinin çekimleri nedeniyle, geçtiğimiz haftalarda yaşamını yitiren Tuncel Kurtiz'in cenaze törenine katılamamıştı. Bayram tatilini fırsat bilen Özçivit, Kurtiz'in Balıkesir'in Edremit ilçesine bağlı Çamlıbel Köyü'nde bulunan mezarını ziyaret etti. Kurban Bayramı'nın ikinci günü otomobiliyle Çamlıbel'e giden ünlü oyuncu, Kurtiz'in mezarının başında dua edip aynı gün İstanbul'a döndü.