Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Magazin gündeminden başlıklar

 • 1
 • 26
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Jet misilleme

Zeynep Selvili'den kendisini Araf Özgen'le aldatan Burak Yılmaz'a karşı atak geldi. Sosyetik güzel, Özgen'in eski sevgilisi Yakup Pancar'la aşk yaşamaya başlayarak intikam golünü attı!

Galatasaray'ın en az futboldaki başarısı kadar çapkınlıklarıyla da adından söz ettiren golcüsü Burak Yılmaz'a eski sevgilisinden karşı atak geldi! Sosyetik güzel Zeynep Selvili, uzun süredir aşk yaşadığı yıldız futbolcunun yılbaşı akşamı kendisini aldattığını öğrendi. Selvili, Araf Özgen isimli bir genç kızla yakalanan Burak Yılmaz'dan ayrıldı.

YENİ AŞKI KENDİ GİBİ SOSYETİK
Bu ayrılığın ardından da Galatasaraylı yıldızın; Araf isimli sevgilisini ailesiyle tanıştırdığı ve güzel aşkıyla evlenmeyi düşündüğü haberleri çıktı. Gözler Zeynep Selvili'ye çevrilirken; sosyetik güzel uzun süren sessizliğini ilginç bir şekilde bozdu. Selvili'nin kendisi gibi sosyetik olan Yakup Pancar'la aşk yaşadığı ortaya çıktı.

NİSPET GİBİ AŞK KARESİ!
Pancar'ın eski sevgilisi ise Burak Yılmaz'ın şimdiki aşkı Araf Özgen'di! Bu beraberliğiyle hem yıldız futbolcudan hem de Özgen'den intikam alan Zeynep Selvili, Yakup Pancar'la çektirdiği samimi pozları da nispet yaparcasına sosyal medyadan paylaştı. Fotoğraflarda yeni sevgilisiyle oldukça mutlu gözüken sosyetik güzel de bu sayede kendisine aşk golü atan Burak Yılmaz'a misillemenin en ağırını yapmış oldu.

Kaynak: UFUK ÖZCAN / TAKVİM

 • 2
 • 26
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Sinem'den sokak konseri

Sinem Kobal, önceki akşam sokak ortasında şarkı söylerken gazetecilere yakalandı, arkasına bile bakmadan kaçtı.

Arda Turan’dan ayrıldıktan sonra gecelerde kız arkadaşlarıyla görünmeye başlayan Sinem Kobal, önceki akşam Arnavutköy sahilinde, yağmur altında yüksek sesle şarkı söylerken kameralara yakalandı. Arkadaşları uyarana kadar durumu fark etmeyen Kobal, görüntülendiğini anlayınca aracına binip gaza bastı. Levent’te otomobili sağa çeken oyuncu, “Erkek yok, dört kız çıktık” dedi.

SİNEM KOBAL FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Kaynak: Hürriyet

 • 3
 • 26
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Haciz kalktı

Üsküdar’da satın aldıkları lüks dairenin kredi borçlarını ödeyemedikleri gerekçesiyle haklarında icra takibi başlatılan Sinan Serter ve eski eşi Özlem Yıldız, haciz sıkıntısından kurtuldu. Bilirkişi, yapılan hesaplamalar sonucunda kredi çekilen bankanın ilk planda 474 bin 885 lira tahsil ettiği, ancak 420 bin lira daha bakiye alacağının bulunduğu belirtmişti. Serter ailesi bu borcun tamamını nakit ödeyerek hacizi kaldırttı.

Kaynak: Hürriyet

 • 4
 • 26
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Neslişah aileye girdi

Engin Altan Düzyatan, yeni sevgilisi Neslişah Alkoçlar'ı ailesiyle tanıştırdı. Düzyatan Ailesi ile Neslişah, önceki akşam Zorlu'daki 'Cats' müzikalini izledi. Bugüne kadar hep spor tarzda giyinen Düzyatan'ın Alkoçlar'dan sonra daha klasik giyinmeye başlaması dikkat çekti.

ENGİN ALTAN DÜZYATAN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

 • 5
 • 26
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Mutluluk değil macera peşindeymiş

TWITTER'DA ATIŞMA

Nişan atan manken Tuğba Melis Türk ile futbolcu Ersan Gülüm, kozlarını sanal âlemde paylaştı. Türk, eski nişanlısı için kendisini terk eden Gülüm'e "O.....'lara açmışsın, yazıklar olsun!" diyerek Twitter'da yüklenmişti. Gülüm de Türk'e cevabını, Twitter'da şu sözlerle verdi: "Sessizlik, bir aptala verilebilecek en iyi cevaptır!"

TUĞBA MELİS TÜRK FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

'BANA NELER YAPTI!'

Gülüm'ün Twitter'daki bu sözlerini okuyan Tuğba Melis Türk'ün çok üzülüp yakın arkadaşlarına şu sözlerle dert yandığı öğrenildi: "Nişanlanma teklifi ondan gelmişti. 'Geçmişi sildim, seninle nişanlanmak istiyorum' demişti. Bunu söyleyen adam, bana neler yaptı. Meğer o mutluluk değil, macera peşindeymiş."

 • 6
 • 26
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Bizim Ali aşık

Efsane dizi 'Bizimkiler'in 'Ali'si Atılay Uluışık, beş yıllık eşi İpek Aydın'la geçtiğimiz aylarda boşanmıştı. Bu evlilikten bir çocuğu olan ünlü oyuncu, önceki gün yeni sevgilisiyle Beyoğlu Hayal Kahvesi'nde eğlendi.

 • 7
 • 26
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Akmerkez'de gerildi

Popçu Berkay, Fenerbahçeli futbolcu Caner Erkin'in eşi Asena ile bebek odasından çıkarken yakalandığı Akmerkez'deydi. Skandalın ardından ilk kez AVM'ye giden Berkay, gergindi. Gazetecileri görünce ne yapacağını bilemeyen popçunun yüzü, kızgınlığını anlatıyordu. Berkay, "Bu olayda çok büyük yaralar aldım" dedi.

Kaynak: AYDIN HAMZA / TAKVİM