Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Magazin gündeminden başlıklar

 • 1
 • 38
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Hazal Kaya'dan aşk iddialarına yanıt

Oyuncu Hazal Kaya ile Ahmet Kural'ın önceki gece Hayal Kahvesi’nde birlikte eğlendiği, gecenin ilerleyen saatlerinde samimiyeti ilerleten ikilinin mekanı arka kapıdan birlikte terk ettiği iddia edildi. Yeni bir aşk doğdu söylentilerine ise Hazal Kaya'dan yanıt geldi. Kaya Twitter sayfasına, "Yaklaşık bir aydır gitmediğim bir mekanda, belki bir yıldır görmediğim bir arkadaşımla gazete haberinde buluşturulmuşum. Hayal dünyaları geniş" notunu düştü.

 • 2
 • 38
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Baskül kabusu bitti!

Deniz Seki’nin baskül kâbusu bitti. Ünlülerin yaşam koçu Şeyda Coşkun’un eski bir çalışanıyla anlaşan Seki, iki ayda 14 kilo verdi. 38 bedene düşünce modacısının kapısını çaldı.

Bugüne kadar zayıflamak için her türlü yöntemi deneyen ve bir türlü istediği kiloya ulaşamayan popçu Deniz Seki, en sonunda muradına erdi.

GARDIROBUNU YENİLİYOR

Uçuk fiyatlara ünlü isimlerin yaşam koçluğunu yapan Şeyda Coşkun’un yanından ayrılan bir isimle anlaşan Seki, iki ayda 14 kilo verdi. Baskülde 84’ü gören şarkıcı 70 kiloya düştü. Sabahın erken saatlerinde Bebek-Tarabya arası yürüyen, yaşam koçunun diyet listesine harfi harfine uyan Deniz Seki’nin 8 kilo fazlası kaldığı öğrenildi. Seki, hafta sonu vereceği konser öncesi modacısı Gülşah Saraçoğlu’nun atölyesine giderek 38 beden kıyafet sipariş etti. Saraçoğlu, Seki’nin son halinin fotoğrafını çekip Instagram hesabından paylaştı.

KAPIYI 6 BİNDEN AÇIYOR

Deniz Seki, Şeyda Coşkun yerine eski çalışanını tercih etti. Mehmet Ali Erbil’in eski eşi Tuğba Coşkun’un kardeşi olarak ünlenen Şeyda; Hadise, Hacı Sabancı, Gülben Ergen, Gülşen, Dilara Endican gibi isimleri forma soktu. Gazi Üniversitesi Beden Eğitimi Bölümü’nü bitiren Şeyda Coşkun’un tarifesi 6 bin liradan başlıyor.

Kaynak: Akşam

 • 3
 • 38
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Özge çıktı meydane

Özge Özpirinçci, eski nişanlısı Engin Altan Düzyatan'ın Neslişah Alkoçlar'la yeni bir ilişkiye başlamasının ardından ilk kez ortaya çıktı. Bağdat Caddesi'nde alışveriş yaparken görüntülenen Özge'nin yüzünden düşen bin parçaydı. 

 • 4
 • 38
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Eğlence çıkışı taksici sürprizi!

Genç oyuncular Aras Bulut İynemli ile Engin Öztürk, önceki akşam Beyoğlu Hayal Kahvesi'ndeydi. Çıkışta taksiye binen ikili, taksicinin Anadolu Yakası'na gitmek istememesi üzerine araçtan inip 15 dakika taksi beklemek zorunda kaldı. 

 • 5
 • 38
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

İşte Kıvanç otel

Kıvanç Tatlıtuğ, Sarıyer'deki Garipçe Köyü'nde arazi aldı. Harabe görüntüsüyle dikkat çeken arsaya ünlü oyuncu, butik otel ve restoran açacak.

Son dönemde sosyetenin de uğrak yeri olan; yapılacak 3. köprüyle emlak fiyatlarında ise büyük bir artış olan Garipçe Köyü'nün bir hayranı da Kıvanç Tatlıtuğ. Sık sık köpeğini gezdirmek için soluğu burada alan yakışıklı oyuncu, Sarıyer'e bağlı bu köyde butik açmanın da hayalini kuruyordu. Tatlıtuğ, sonunda oteli için istediği arsayı buldu.

Ünlü oyuncu, sahilin hemen arkasında bulunan ve üzerinde harabe bir yapı olan arsayı satın almak için mal sahipleriyle el sıkıştı. Şimdilerde dizi çekimi için Rusya'da olan Kıvanç Tatlıtuğ, Türkiye'ye dönüşte; tapu işlemlerini halledecek. Ünlü oyuncunun, bütün yatırım işlerini emanet ettiği babası Erdem Bey'e de "Ben gelene kadar iyi bir mimar bul" dediği öğrenildi.

Buradaki harabe yapıyı butik otele dönüştürüp altına da restoran açacak olan Tatlıtuğ'un bu arsa için yaklaşık 5 milyon lirayı gözden çıkardığı söyleniyor. Ünlü oyuncunun buraya yatırım yaptığını öğrenen Garipçe Köyü sakinleri ise şunları söyledi: "Kıvanç gelirse burası 3. köprüden daha çok prim yapar. Onun ismi, bizim mallarımızın değerini kat kat arttırır."

Kaynak: UFUK ÖZCAN / TAKVİM

 • 6
 • 38
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Tatlıses'ten aşk iddialarına yanıt

Eşi Ayşegül Yıldız’dan ayrıldıktan sonra başka bir kadınla aşk yaşadığı konuşulan İbrahim Tatlıses, o iddialara Twitter'da açıklık getirdi. Hayatında biri olmadığını belirten Tatlıses, sayfasına bu mesajı yayınladı.

Aşık olmak deliliktir, olmamak da.
Sevsem öldürürler sevmezsem öllem
Sevmek bela sevmemek ondan da bela
Bazen soruyorlar, 'Hayatında biri var mı?'
Hayatımda biri yok ama, birinde hayatım var.

 • 7
 • 38
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Demet Akalın'dan şaşırtan açıklama

Anne olmasına sayılı günler kalan Demet Akalın, bakıcı ücretlerini öğrenince neredeyse küçük dilini yutacaktı. Şimdiden eşi Okan Kurt ile araştırmalara başlayan ünlü şarkıcı, bir dost tavsiyesiyle görüşmeye gelen bakıcının istediği aylık 14 bin TL ücreti öğrenince şaşkına döndü. Bu ücretlere tepkisini Twitter'dan dile getiren Akalın, "Bombayı söylüyorum Okan'a gelen dadı kaç para istemiş, gülmeyin ama 14 bin TL" yazdı.