Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Magazin gündeminden başlıklar

 • 1
 • 29
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

İskelede romantizm

Şarkıcı Banu Zorlu, aşk orucunu bozdu. Zorlu, meçhul sevgilisiyle Palmalife Beach'in iskelesinde böyle yakalandı.

Aşk hayatında uzun süredir sessizliğini koruyan Banu Zorlu'ya Bodrum uğurlu geldi. "Bodrum'da aşk başkadır" diyenler kervanına katılan Zorlu, önceki gün yeni sevgilisiyle objektiflere yakalanmaktan kurtulamadı.

KEYİFLİ SOHBET
Sahne almak için Bodrum'da bulunmayı fırsat bilen Banu Zorlu, önceki gün Yalıkavak'taki Palmalife Beach'e gitti. Bir ara iskelenin en uç kısmına giden güzel şarkıcı, burada yanındaki meçhul sevgilisiyle romantik anlar yaşadı. Aşktan gözü hiçbir şey görmeyen Banu Zorlu, gazetecileri de fark etmedi.

ADI SAKLI!
Uzun süre oturdukları iskelede samimi görüntüler sergileyen Zorlu ile esmer sevgilisi, keyifli halleriyle de "Ateş bacayı çoktan sarmış" dedirtti. Banu Zorlu'nun sevgilisiyle sahne aldığı mekanda tanıştığı ve ilişkinin yaz başından beri devam ettiği de söylenenler arasında...

BANU ZORLU FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

 • 2
 • 29
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Minik Ada'ya yüzme dersi

Yeşim Salkım ve eşi Hakan Eratik, önceki gün Palmalife Beach'teydi. Denizin ve güneşin tadını çıkaran çift, günün büyük bir bölümünü kızları Ada'ya yüzme öğretmekle geçirdi. Aile daha sonra sahilde yürüyüş yaptı.

YEŞİM SALKIM FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

 • 3
 • 29
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Meryem'den havadis yok

Tükenmişlik sendromu nedeniyle Almanya'ya giden Meryem Uzerli'nin sevgilisi Can Ateş, oğlu Yiğit ile Çeşme'de tatil yapıyor. Ateş; Uzerli'nin sağlık durumu hakkında açıklama yapmayacağını söyledi.

 • 4
 • 29
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Gizli aşk cenneti

Azra Akın, sevgilisiyle tatil yapmak için Edirne'nin gözlerden uzak ilçesi Enez'i tercih etti. Çift, önceki gün burada deniz ve güneş keyfi yaptı.

Uzatmalı aşkı Kıvanç Tatlıtuğ'dan ayrılan Azra Akın, sevgilisiyle birlikte tatil rotasını da değiştirdi. Yakışıklı oyuncuyla olduğu dönemde Bodrum, Çeşme ya da Paris gibi Avrupa kentlerinde tatil yapan Akın, şimdiki tercihini Edirne'den yana kullandı. Kainat Güzeli, önceki gün yeni sevgilisi Atakan Koru ile Enez ilçesindeydi.

BİR SONRAKİ ROTALARI ÇEŞME
Çiftin, Koru'nun işleri nedeniyle tatile şimdilerde çıkamadığı ve bu yüzden İstanbul'a yakın olan Enez'i tercih ettikleri öğrenildi. Edirne'nin denizi ve tarihi yerleriyle dikkat çeken bu şirin ilçesinde tatil yapan Azra Akın, böylece gazetecilere yakalanmaktan da kurtuldu. Enez'de deniz keyfinin yanı sıra çevreyi de merakla gezdiği öğrenilen Azra Akın'ın sevgilisi Koru ile önümüzdeki günlerde ise Çeşme'ye giderek yeniden sörf dersleri alacağı söyleniyor.

 • 5
 • 29
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Mankenden farksız

Ünlülerin yaşam koçu olan Şeyda Coşkun, Çeşme tutkunlarından. Önceki gün Marrakech Beach'te denize giren Coşkun, mankenlere taş çıkartan fiziği ile dikkat çekti. Daha sonra yakın dostları işletmeci Burak Akın ve Sevda Mırık'ın yanına giden Coşkun; yaptığı esprilerle dostlarını kahkahaya boğdu.

 • 6
 • 29
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Bayıltan fobi

Asena, Kıbrıs'taki Savoy Ottoman Hotel'de sahneye çıktı. Dans sonrası fenalaşan ünlü dansöze ilk müdahaleyi, otelin doktoru yaptı. Asena, uçak fobisi nedeniyle yolculuk öncesi bir kadeh içki içtiğini, içkinin de tansiyon problemi yarattığını söyledi.

ASENA FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

 • 7
 • 29
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Arda Eda'ya döndü iddiası

Sinem Kobal’la Arda Turan’ın ayrıldığı dedikodularının ardından, ünlü futbolcunun eski aşkı Eda Türkmen’e döndüğü iddiası ortaya atıldı.

Ayrılık yok demişti
Sinem Kobal’la Arda Turan’ın ilişkisi üzerinde kara bulutlar dolaşıyor. Son dönemde bir arada görüntülenmedikleri için çıkan ayrılık dedikoduları, Turan’ın nişan yüzüğünü çıkarmasıyla iyice alevlenmişti. Sinem Kobal “Ne ayrılığı? Biz evleniyoruz!” derken, ünlü futbolcunun ayrılıkla ilgili sorular karşısında sessiz kalması kafaları karıştırdı.

Gizlice görüşüyorlar
Şimdi de Arda Turan’la ilgili, ortalığı karıştıracak yeni bir iddia ortaya atıldı. Kulislerde konuşulanlara göre genç futbolcu, Sinem Kobal’la ilişkisine kısa bir süre önce nokta koydu ve eski aşkı Eda Türkmen’e geri döndü. Yeniden aşk yaşamaya başlayan ikili, ilişkilerinin ortaya çıkmaması için objektiflerden köşe bucak kaçıyor, buluşmak için gözlerden uzak yerleri tercih ediyor.