Magazin Gündeminden Başlıklar 9 Mart 2016

  • 1
  • 17
Magazin Gündeminden Başlıklar 9 Mart 2016
Magazin Gündeminden Başlıklar 9 Mart 2016

Volkan Konak'ın anne acısı

Volkan Konak'ın annesi Saynur Konak bu sabah vefat etti. Annesinin ölüm haberiyle sarsılan sanatçı, bu akşam Mall Of İstanbul Moi Sahne'de gerçekleşecek olan konserini iptal etti. Annesi Saynur Konak'a olan düşkünlüğü ile bilinen Volkan Konak, bir süre önce Twitter'da annesinin fotoğrafını paylaşarak altına "Yürüyemesen de gözlerin bana baksın yeter. Anam, anacığım" notunu düşmüştü.

  • 2
  • 17
Magazin Gündeminden Başlıklar 9 Mart 2016
Magazin Gündeminden Başlıklar 9 Mart 2016

Mutlu Kaya'dan aylar sonra ilk açıklama

Katıldığı ses yarışmasıyla adını duyuran, ardından uğradığı silah saldırı sonucu ağır yaralanan Mutlu Kaya, aylar sonra yaptığı açıklamalarıyla yine gündeme geldi.

Bir ses yarışmasıyla adını duyuran Mutlu Kaya, Diyarbakır'da silahlı saldırıya uğramıştı. Kaya, 38 gün komada kaldıktan sonra uyandı. Tedavisine GATA'da devam edilen Kaya, "Sibel Can'dan nefret ediyorum" açıklaması ile gündeme gelmişti. Kaya, açıklamasında bu iddiaya da açıklık getirdi.

SON HALİ YÜREKLERİ DAĞLADI

Sesiyle tüm Türkiye'yi kendine hayran bırakan ancak uğradığı silahlı saldırı sonrası konuşmakta zorlanan Kaya, 'Renkli Sayfalar' programına Diyarbakır'daki evinden konuk oldu.

"EN ÇOK TÜRKÜ SÖYLEMEYİ ÖZLEDİM"

Kaya, şu ifadelere yer verdi: "Ben bir daha ayağa kalkacağımı düşünemiyordum. Ama çok şükür şimdi iyiyim. Ayakta tek başıma durabiliyorum. Tüm Türkiye yanımdaydı. Allah herkesten binlerce kez razı olsun. En çok türkü söylemeyi özledim, yürümeyi özledim. Şimdi sesim çok iyi değil. Şarkı söyleyemiyorum. Sesim gitti. Doktor zamanla açılacağını söyledi."

"İBRAHİM TATLISES VE EMRAH DIŞINDA KİMSE YARDIM ETMEDİ"

Tedavi sürecinde maddi açıdan kendisine sanat camiasından İbrahim Tatlıses ve Emrah'ın yardım ettiğini belirten Kaya, "Onlara buradan çok teşekkür ediyorum. Cumhurbaşkanımız ve Başbakanımız da çok ilgilendi. Hepsinden Allah razı olsun. İbrahim Tatlıses'i çok seviyorum. Onun gibisi yok. Beni arayıp sürekli 'sen bir meleksin' diyor. Tek hayalim ayağa kalkıp gezmek, koşmak, şarkı söylemek istiyorum. Aileme söz verdiğim evi de alacağım" dedi. Mutlu Kaya, Sibel Can'ın kendisine yardım edip etmediği sorusuna ise, "Sibel Can hakkında olumsuz bir açıklamam asla olmadı. Çıkan haberlerin hepsi yalan. Sibel Can'ı çok seviyordum. Arayıp sormamasına çok üzüldüm" şeklinde konuştu.

  • 3
  • 17
Magazin Gündeminden Başlıklar 9 Mart 2016
Magazin Gündeminden Başlıklar 9 Mart 2016

Kerem Bürsin'den özel mesaj

Serenay Sarıkaya ile aşk yaşayan Kerem Bürsin, dün sosyal medya hesabından "8 Mart Kadınlar Günü"ne özel mesaj yayınladı.

Yakışıklı oyuncu, "Kadınlar Günü" yazdığı için özel kaleminden çıkan anlamlı yazısını hesabından takipçileriyle paylaştı.

İşte Kerem Bürsin'in o yazısı:

"Bugünün taşıdığı anlamı bir güne sığdırmak mümkün değil... 8 Mart... Sekizi yan çevirip bugünü bir tek martta bırakmamak lazım. Bugün sadece bir hatırlatma ise o zaman neden unutuyoruz? Üzüntü ve utanç içerisindeyim... İnsanlık bu kadar ilerlemişken neden bu evrensel kanunu olması gerektiği gibi uygulayamıyoruz? Hatırlatmaya ihtiyacımızın olmaması gerek. Hergünü bu özenle, bu ilgiyle, bu eşitlikle yaşamalıyız. Elbette bugünü kutluyorum ve farkındayım ki bu bile bir başarı ama bize yakıştıramadığım bir başarı. Tıpkı iyi ve harikanın arasındaki fark gibi... Hergün sizin gününüz!" Sonsuz Sevgilerimle, Kerem Bürsin

Bürsin'in yazısı dakikalar içinde binlerce beğeni ve yorum aldı.

  • 4
  • 17
Magazin Gündeminden Başlıklar 9 Mart 2016
Magazin Gündeminden Başlıklar 9 Mart 2016

Kıvanç Tatlıtuğ'dan çocuk açıklaması

Her şeyin çok güzel gittiğini söyleyen Kıvanç Tatlıtuğ, çocuk konusunda "Çocukları çok seviyorum. Neden olmasın?" dedi.

Kıvanç Tatlıtuğ, Başak Dizer'le balayı için gittikleri Hawaii'den döndükten sonra Reklam filmi için kamera karşısına geçti. Tatlıtuğ'un iki yıldır yüzü olduğu bankanın yeni reklam çekimleri Karaköy'de saat 08.00'de başladı, 18.00'e kadar devam etti. Partneri İlker Ayrık'la kamera karşısına geçen oyuncuyu stil danışmanlığını yapan eşi Başak Dizer de yalnız bırakmadı. Yazın rol alacağı dizinin çekimlerine başlayacaklarını söyleyen oyuncu, partner olarak Elçin Sangu'yu istediği haberlerini ise "Alakası yok" diyerek yalanladı. Evliliğinden konu açılınca her şeyin şahane gittiğini söyleyen Tatlıtuğ, "Çocuk düşünüyor musunuz?" sorusuna "Bu işler kısmet. Çocukları çok seviyorum. Neden olmasın?" cevabını verdi.

Kaynak: Cadde

  • 5
  • 17
Magazin Gündeminden Başlıklar 9 Mart 2016
Magazin Gündeminden Başlıklar 9 Mart 2016

Tarkan'ın evliliği hakkında bomba iddia

Gazeteci Bilal Özcan, Tarkan'ın Pınar Dilek'le evliliğiyle ilgili "Planlanmış bir mantık evliliği" yorumunda bulundu.

Megastar Tarkan'ın evleneceği haberleri gündeme bomba gibi düşmüş ve bu şanslı kişinin Pınar Dilek olduğu ortaya çıkmıştı. Her geçen gün evliliği ve mustakbel eşi hakkında çıkan haberlere isyan eden Tarkan'ın evliliğiyle ilgili bir iddia daha gündeme bomba gibi düştü.

"PLANLANMIŞ MANTIK EVLİLİĞİ"

Renkli Sayfalar programına konuk olan gazeteci Bilal Özcan, Tarkan ile ilgili ilginç iddialarda bulundu. Özcan'ın "Tarkan evlenir mi?" sorusuna verdiği yanıt kafaları karıştırdı. Özcan, bu evliliğin planlanmış bir mantık evliliği olduğunu, Takan'ın ailesinin evlilik ve çocuk baskılarına dayanamadığı için bu kararı aldığını, Pınar Dilek'e aşık olmadığını iddia etti.