Günün en çok okunan spor haberleri (4 Nisan 2016)

  Giriş Tarihi: 04.04.2016 16:37 Güncelleme Tarihi: 04.04.2016 16:56
  • Erman Hoca'dan Galatasaray için olay sözler

   A Spor yorumcusu Erman Toroğlu, "Takım Oyunu" programında Galatasaray Yönetimi'ni sert dille eleştirdi. Toroğlu, "Galatasaray bu yönetimle ligi düşme hattında bitirmezse başarılıdır" dedi.

   "GALATASARAY İÇİN YÜZ KIZARTICI FUTBOL"

   "Mustafa Denizli'yi alıp Hamza'yı gönderenlerin alınlarından öperim! Ne kadar bu işi biliyorlarmış, aferin onlara! Mustafa'yı alıp Hamza'yı kovanlar... Helal olsun onlara, bu işi nasıl biliyorlarmış ve cumartesi günkü o Galatasaray'ın rezil halini gördükten sonra... Yüz kızartıcı futbol, Galatasaray için yüz kızartıcı futbol. Bunu da yapan bu yönetim kurulu; önce başkan sonra yöneticiler."

   "BAŞKAN OLSAM KULÜPTEN KOVARIM"

   "Geçenlerde yine eve gittim, spor programlarına bakıyorum, merak ediyorum haber falan var mı diye. Bir spor programına Galatasaraylı bir idareci bağlandı; sağa dönüyor tokat yiyor, sola dönüyor tokat yiyor. Bir Galatasaraylı yönetici o duruma düşer mi? Boğaz Köprüsü'nden atarım kendimi öyle bir idareci olsam. Oraya çıkıyorsun, ben böyle bir şey görmedim, bir dalga geçtiler inanamadım. Galatasaray Başkanı olsam kulüpten kovarım. Haysiyet divanına veririm, kulüpten kovarım. Bak ne kadar iddialı konuşuyorum, seyredin, banttan seyredin, haysiyet divanına veririm kulüpten kovarım."

   "GALATASARAY İLE BU KADAR DALGA GEÇİLİR Mİ?"

   "Galatasaray'ın adı ayaklar altına alıp ancak bu kadar rezil edilebilir. Galatasaray ile bu kadar dalga geçilir mi, Galatasaray yöneticisiyle falan? İnanılır gibi değil. Çocuğunla öyle dalga geçemezsin sana tabak falan fırlatır evde. Ne kadar net konuşuyorum. Adam zeka kat sayım bilmem ne dedi, zeka kat sayısına girdiler. Galatasaray'ı bunlar idare ediyorlarsa Galatasaray'ın düşme hattında olması lazım. Ekrana çıkan yöneticilerle Galatasaray buradaysa, Galatasaray ligi düşme hattında bitirmezse başarılı. Altını çizerek söylüyorum size, inanılır gibi değil. Aziz Yıldırım olsun başkanı, o hale düşsün, adamın Fenerbahçeliliğini bitirir ve çok doğru yapar."