FETÖ medyasının pişkinler korosu

  Ak Parti'nin 1 Kasım seçimlerinden %49.5 oy alarak zaferle çıkması birilerini hiç memnun etmedi. Halkın gösterdiği reaksiyonu başka taraflara yontan ve kendi üzerlerine hiç almayan Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ)'nün yazarları ve destekçileri pişkinliklerini bugün de devam ettirdi. İşte işbirlikçi kalemlerin seçim yorumlarındeki pişkinlikleri ve ayar vermeye devam eden tutumlarından örnekler:

  AK Parti'nin seçim zaferinin ardından FETÖ tayfası ve yandaşları başarısızlıklarını kabul etmek yerine analizler yaparak topu taca atmayı tercih etti. Sanki kendilerinin hiç suçu yokmuş ve seçmene korku salan kendileri değilmiş gibi bütün yükümlülüğü kendi dışındaki korkulara yıkıp AK Parti aleyhine yazmaya devam ettiler.

  Giriş Tarihi: 03.11.2015 16:14 Güncelleme Tarihi: 03.11.2015 17:43
  • HALA AYNI TERANE!

   Zaman'ın eski yayın müdürü Ekrem Dumanlı ise bugün yazdığı yazıda bildik ve beylik tavırlarını sürdürdü. "İnsanlar mağdur, mazlum. O yüzden toplumun çok büyük ve değişik kesimleri kendilerini güvende hissetmiyor.

   Temel hak ve özgürlükler konusunda yapılan baskılar insanları can güvenliğinden, mal güvenliğinden endişe eder hale getirdi. Düşünce ve ifade özgürlüğü ağır yaralar aldı. Basının tamamı kuşatma altında." diyerek FETÖ örgütüne yapılan hukuki girişimleri itibarsızlaştıran Dumanlı bu olumsuz manzaranın bir an önce son bulması gerektiğini ifade etti.