Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Haftanın magazin turu

 • 1
 • 197
Haftanın magazin turu
Haftanın magazin turu

Dizi sektörünün bana ihtiyacı yok

Ünlü model Tülin Şahin, bu yıl 32'ncisi düzenlenen İstanbul Mücevher Fuarı'nın ilk gününde takı markası So Chic'in 'Maskeli Baykuş'un Tılsımı' adlı koleksiyonunu tanıttı. Tanıtım sırasında gazetecilerle sohbet de eden Şahin, "Ünlü modeller birer birer oyunculuğa transfer oldu. Sizi neden kamera önünde görmüyoruz?" sorusuna şu yanıtı verdi: "Dizi ya da sinema sektöründe özellikle bana ihtiyaç duyduklarını zannetmiyorum. Ben, işimi ve işime yatırım yapmayı seviyorum. Moda dünyasında, modelliğin yanı sıra kitaplarım ve web sitemle de yer alıyorum."

Tercih meselesi

Oyunculuğa ilgi duymadığını ve onun için ayıracak zamanının da olmadığını söyleyen ünlü model, sözlerine şöyle devam etti: "İnsan, heyecan duyduğu şeyi yapmalı. Beraber yola çıktığım Çağla Şıkel, Cansu Dere ve Sedef Avcı gibi model arkadaşlarım çok iyi oyuncular oldular. Bu bir tercih meselesi. Ben de onları izlemeyi tercih ediyorum."

 • 2
 • 197
Haftanın magazin turu
Haftanın magazin turu

Eşinin soyadını plakaya taşıdı

Ebru Gündeş, eşi Reza Zarrab'ın soyadını ismine değil ama plakasına taşıdı. Yeni model Range Rover marka cipinin plakasını, kendi isminin ve eşinin soyadının baş harfleri olan EZ olarak aldı.

 • 3
 • 197
Haftanın magazin turu
Haftanın magazin turu

Okan'a toz yutturacağım

Yakında TV'de yayınlanacak şov programıyla Okan Bayülgen'e rakip olacağını söyleyen Lerzan Mutlu, "Reytinglerde ona toz yutturacağım" dedi.

 • 4
 • 197
Haftanın magazin turu
Haftanın magazin turu

Elle'in fotoğrafını çekecek!

Ünlü fotoğrafçı Nihat Odabaşı, yapımcılığını Elle Macpherson'ın üstlendiği, İngiltere'nin yeni top modelinin seçileceği 'Britain's Next Top Model' yarışmasına, konuk fotoğrafçı olarak davet edildi. Daha önce Eva Mendes, Elizabeth Hurley, Heidi Klum gibi dünyaca ünlü pek çok ismin fotoğraflarını çeken Odabaşı, yarışmadan sonra Avustralyalı model Elle Macpherson'ın fotoğraflarını çekecek.

 • 5
 • 197
Haftanın magazin turu
Haftanın magazin turu

Utangaç Serenay

Serenay Sarıkaya, geçtiğimiz gün alışveriş turuna çıktı. Gazetecileri görünce utangaç tavırlar sergileyen Sarıkaya, soruları cevaplamadan hızla uzaklaştı.

 • 6
 • 197
Haftanın magazin turu
Haftanın magazin turu

"Abim beni bu poz yüzünden dövdü"

Ünlü şarkıcı Yılmaz Morgül, Haziran 2010'da çıkardığı "Ylmzmrgl" adlı albümü için verdiği çıplak pozlar nedeniyle abisinden dayak yediğini açıkladı.

Yılmaz Morgül, Haziran 2010'da çıkardığı "Ylmzmrgl" adlı albümünün kapak fotoğrafı için yarı çıplak pozlar vermişti. Hatta Real Madrid'in Portekizli yıldızı Cristiano Ronaldo'ya özendiğini iddia etmişti. Yılmaz Morgül dün TV8'de Özlem Yıldız'ın sunduğu "Aklımıza Takılanlar" adlı programa katıldı ve şu itirafta bulundu:

"Biz Rizeliyiz. Bu pozlar yüzünden boksör ağabeyim Salih çok sinirlendi. Beni tokatladı. Ağabeyim babam gibidir. Çocukken de beni döverdi." dedi.

 • 7
 • 197
Haftanın magazin turu
Haftanın magazin turu

Hayal Kahvesi'nin 20'nci yıl kutlaması

Beyoğlu'nun ünlü gece kulübü Hayal Kahvesi, 20'nci yılını özel bir davetle kutladı. Geceye; Engin Günaydın, Nehir Erdoğan, Ayşe Özyılmazel, Mirkelam ve Öykü Çelik gibi pek çok ünlü isim katıldı. Sabahın ilk ışıklarına kadar süren davette; konuklar, DJ performansı ve canlı müziklerle eğlendi. Geceye katılan Ayşe Özyılmazel; Ebru Şallı'nın kendisine açtığı davayı kazanmasıyla ilgili gazetecilerin sorduğu sorulara; "Ebru ile aramızdaki problemi çözdük. Çok iyi dost olduk. Hiçbir sorun yok" dedi.