Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Magazin gündeminden başlıklar

 • 1
 • 28
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Mert Fırat sevgilisiyle görüntülendi

Oyuncu Mert Fırat, yönetmen sevgilisi İlksen Başarır'la görüntülendi. Kol kola yürüyen çift, kameraları görünce ayrı yürümeye başladı. Milliyet'ten Serkan Öztürk'ün haberine göre; dükkanları dükkan gezen ikili, muhabirlerin sorularına "Çekim arasında eksiklerimizi tamamlıyoruz" şeklinde konuştu. Ünlü oyuncu, kırtasiyeden kalem ve not defteri alarak sevgilisiyle setin yolunu tuttu.

 • 2
 • 28
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

"Bir lokma uyku uyuyamıyorum"

Ünlü şarkıcı Deniz Seki, hakkında çıkan haberlerden rahatsız olduğunu yaptığı basın açıklamasıyla duyurdu. İşte yaptığı o açıklama...

"Son 3 gündür hakkımda çıkan haberlerden dolayı bir lokma uyku uyuyamıyorum. Söyleyecek çok sözüm var, devam eden sürece saygımdan susuyorum. Yüce Allah'ım şahidimdir ki bugüne kadar hiç kimseye en ufacık bir zarar vermişliğim olmadı olamaz da. Bir dönem sadece kendime zarar verecek boyutta bir yanlış yaptım. Acısını ve pişmanlığını hala yaşıyorum. Hayatımın hiç bir aşamasında insan sağlığına zararlı bir maddenin ticaretini yapmak gibi çirkin bir eylemde bulunmadım asla ve Allahım en yakın şahidimdir bu cümlelerime. Yüce yargıya ve Türk adaletine güveniyorum. Bu zorlu ve yıpratıcı sürecin sonucunu sabırla bekliyorum. Dualarınızı esirgemeyin. Saygı ve sevgilerimle... "

 • 3
 • 28
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Öfkeli aşıklara çifte dava!

Savcılık, futbolcu Özer Hurmacı ile "Beni dövdü" diyen oyuncu sevgilisi Ceren Hindistan kavgasıyla ilgili soruşturmasını tamamladı; iki sevgiliye birden dava açılacak!

PARMAĞIMI EZDİ
Futbolcu Özer Hurmacı ile oyuncu Ceren Hindistan; Maslak'taki bir otelde kavga edince karakolluk olmuştu. Hindistan, "Sevgilim beni dövüp vücudumu morarttı, parmağımı ezdi" demişti. Hurmacı da sevgilisini suçlayarak, "Asıl ben saldırıya uğradım. Ceren'in elinden beni zor aldılar" diye ifade vermişti.

HAPİS İSTİYOR
İki sevgilinin birbirinden şikayetçi olması üzerine soruşturma başlatan Cumhuriyet Başsavcılığı, incelemesini tamamladı. İki sevgiliyi de suçlu bulan savcı; Hindistan'a hakaret ve tehditten 5 yıl, Hurmacı'ya ise darp ve mala zarar verme suçlarından 13 yıla kadar hapis cezası istemiyle dava açma kararı aldı.

 • 4
 • 28
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Sevilen oyuncu setlere döndü

'Lale Devri' dizisinin başrol oyuncusu Tolgahan Sayışman, hemoroid ve fıtık ameliyatları sonrası setlere döndü. Yaklaşık 10 gün evinde, annesi Ayşe Sayışman'ın çorbalarla beslediği ünlü aktörün, ağrılarının devam etmesine rağmen setlere dönmeyi tercih ettiği öğrenildi. Sayışman, yürümekte zorluk çekse de sette ağrılarını unuttuğunu söyledi.

TOLGAHAN SAYIŞMAN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

 • 5
 • 28
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

İbrahim Tatlıses'e şok suçlama

Sibel Gökçe, 20 yaşında İbrahim Tatlıses'in tecavüzüne uğradığını iddia ederek "Ben herkesi affettim ama bilinçaltım hatırlıyor" dedi.

Dün sabah Sacit Aslan ve Pelin Çini'nin sunduğu "Aramızda Kalsın" programına konuk olan Sibel Gökçe ses getiren açıklamalarda bulundu. Sibel Gökçe, 20 yaşında İbrahim Tatlıses'in tecavüzüne uğradığını iddia etti. Yaşadığını iddia ettiği korkunç olaydan sonra kendi kendisini tedavi ettiğini dile getiren Sibel Gökçe "Ben herkesi affettim ama bilinçaltım hatırlıyor" dedi.

SİBEL GÖKÇE FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

 • 6
 • 28
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

İşte Ebru Gündeş'in kızı Alara

Ebru Gündeş-Reza Zarrab çiftinin 15 Ekim 2011’de dünyaya gelen kızları Alara, ilk kez görüntülendi. Bakıcılarıyla parkta oynayan minik Alara'nın babasına benzediği gözden kaçmadı.

Gündeş ve Zarrab’ın üzerine titredikleri Alara Bebek, önceki gün bakıcıları eşliğinde parkta eğlenceli dakikalar geçirdi. Milliyet'ten Serkan Öztürk'ün haberine göre; ilk kez fotoğraflanan Alara’nın attığı minik adımlar görülmeye değerdi. Etrafına gülücükler saçan Alara Bebek’in park keyfi yarım saat sürdü. Babasına benzerliğiyle dikkat çeken Alara, bakıcılar ve korumalar eşliğinde özel bir araçla eve götürüldü. Ebru Gündeş, kızının doğumu sonrası ilk röportajında “Dünyanın en güzel hediyesi için eşime çok teşekkür ediyorum” açıklamasını yapmıştı. Gündeş, kızını konser programlarında yanına almak yerine bakıcılarına emanet ediyor.

 • 7
 • 28
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Songül kızı gibi

Songül Öden, önceki gün sevgilisi Kerem Alışık'ın annesi Çolpan İlhan ile Nişantaşı City's Mahalle'deydi. İlhan "Kızım gibi" dediği ünlü oyuncuyla birlikte baş başa yemek yedi.

SONGÜL ÖDEN-KEREM ALIŞIK ÇİFTİNİN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!