Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Magazin gündeminden başlıklar

 • 1
 • 33
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

"Cinsiyet değiştirdiğini duyunca çok şaşırdım"

Nil Erkoçlar'la Suadiye Lisesi'nden okul arkadaşı olan Ceyda Ateş, "Cinsiyet değiştirdiğini duyunca çok şaşırdım" dedi.

Konuk olduğu 2. Sayfa adlı programda açıklama yapan güzel oyuncu Ateş, cinsiyet değiştiren Nil Erkoçlar'la okul arkadaşı olduklarını söyledi. Ateş, "Nil ile aynı okuldaydık. O bir üst sınıftaydı. Merhabamız vardı ama çok yakın arkadaşlığımız yoktu. Cinsiyet değiştirdiğini ilk duyduğumda çok şaşırdım. Ama ona saygı duymak gerekiyor. Demek ki kendisini böyle mutlu hissetti. Bu onun seçimi" dedi.

RÜZGAR ERKOÇLAR FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

 • 2
 • 33
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Berna Laçin korkuttu

Bugün Saba Tümer'in programına konuk olan Berna Laçin, canlı yayına boyunlukla çıktı. Laçin, boynunun tutulduğunu ve daha önce söz verdiği için programa katılmayı iptal edemediğini dile getirdi. Ünlü oyuncu program öncesi Twitter hesabından da, "Boynumda boyunluk, iğnemi yedim, söz verdim diye Saba'nın programına geldim. Haydi bir gayret..." notunu paylaştı.

BERNA LAÇİN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

 • 3
 • 33
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Ayşe Özyılmazel aşkını itiraf etti

Ayşe Özyılmazel, aradığı mutluluğu Berk Suyabatmaz'da buldu. İkili aşklarını Instagram'da ilan etti.

Ayşe Özyılmazel, adının bir süredir birlikte anıldığı genç işadamı Berk Suyabatmaz ile geçtiğimiz ay ilk kez Asmalımescit’te görüntülenmişti. Kol kola yürüdükleri sırada patlayan flaşlardan rahatsız olan Özyılmazel, başını öne eğerek sessizliğe bürünmüştü. Bu güne kadar ilişkilerine dair sorulan sorulara cevap vermeyen ikili, kaçmaktan yorulmuş olacak ki, önceki gün Ayşe Özyılmazel'in sosyal paylaşım sitesi Instagram'da paylaştığı fotoğrafla aşklarını ilan etti. Özyılmazel fotoğrafın altına "aşkım" notunu düştü. Cemiyet hayatının ünlü siması Berk Suyabatmaz'ın adı Neslişah Alkoçlar, Merve Hasman, Maya Portakal gibi pek çok sosyetik ünlüyle anılmıştı.

AYŞE ÖZYILMAZEL FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

 • 4
 • 33
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Seren Serengil hastaneye kaldırıldı

Sanat dünyasının sevilen sanatçısı Seren Serengil rahatsızlandı. Geçirdiği son hamilelikten sonra yüksek tansiyon rahatsızlığıyla mücadele eden sanatçı Seren Serengil dün 17 /11 tansiyonla Medistate Hastanesi kardiyoloji bölümüne kaldırıldı. Yataktan kalkamayan Serengil'in felç geçirme tehlikesi yaşadığı öğrenilirken; doktorların vertigo hastalığından şüphelendiği ve bugün sanatçıya tam teşhisi koyacakları kaydedildi.

Kaynak: Sacitaslan.com

SEREN SERENGİL FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

 • 5
 • 33
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Erol Köse'den şok iddia

Bomba açıklamalarıyla magazin gündemini sarsan Erol Köse, konuk olduğu "Aramızda Kalsın" programında olay yaratacak iddialar ve açıklamalarda bulundu. Güne damgasını vuran ise şarkıcı İntizar'ın çift cinsiyetli olduğu iddiasıydı.

"İNTİZAR'A SORDUM, YALANLAMADI"

Herkes her şeyi bilir ama konuşmaz. Dile gelmez. Ben bir albüm yapmıştım 'Ihlamurlar Altında' diye. Yıldız Tilbe tarzı yanık şarkılar vardı içinde. O zamanlarda İntizar adlı şarkıcının çift cinsiyetli olduğu iddiası vardır sektörde. Hermafrodit denilen bir şey var. Bu gelen bir iddianın Erol Köse tarafından dile getirilmesidir. Sanatçımken kendisine de sordum, yalanlamadı.

"GÜLÜP GEÇİYORUM"

Haberlerin ardından İntizar bir basın açıklaması yaptı:

Bu sabah uyandığımda şahsımla ilgili komik bir iddiayla karşılaştım. Sizlerinde bildiği gibi 3 ay önce Hacca gittim. Sanırım yeni çıkan albümümün satış rakamları bazılarını rahatsız etmiş. Çıkan bu haberlere sadece gülüp geçiyorum. ŞEYTAN HER DEVİRDE İNSANLARLA UĞRAŞIR.

İNTİZAR...
Sevgilerimle...

 • 6
 • 33
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Sonunda isyan etti

Kıvanç Tatlıtuğ’la aşk yaşadığı haberleri, Derin Mermerci’yi sonunda isyan ettirdi.

Derin Mermerci, iddialar karşısında önce “Özel hayatım kimseyi ilgilendirmez” dedi, artan dedikodular üzerine Twitter’dan açıklama yaptı: “Sırf gündem yaratmak için ortaya asılsız bir iddia atılıyor. Birbirinden ve konudan habersiz iki insanın özel hayatına nasıl bu denli müdahale edilebiliyor, anlamıyorum.” Mermerci, önceki gece Scotch adlı mekândan çıkarken görüntülendiği ve Tatlıtuğ’la ilgili soruları üçüncü kez yanıtsız bıraktığı iddiasına da tepki gösterdi: “Senaryoda adı geçen mekan Scotch. Gerçek hayatta benim çıkarken görüntülendiğim mekan Karaköy’de bir restoran. Arkadaşlarımla akşam yemeğindeyim. Yine yeniden malum sorunun sorulduğu, benim de yine yeniden cevap vermediğim yazılmış. Böyle bir an ve durum o gece asla yaşanmadı. Bir muhabir önüme atlayıp fotoğrafımı çekti, sonra hızlı adımlarla uzaklaştı. Lakin soru sorulsaydı, ortada olmayan hayal ürünü bir konuyla ilgili, mantıklı bir insan olarak yine yeniden konuşmayıp, susma hakkımı kullanırdım. Zira bu iddiayla ilgili fikrimi, zaten buradan beyan etmiştim.”

DERİN MERMERCİ FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

 • 7
 • 33
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Aşk'solist!

Geçtiğimiz Ağustos'ta Can Tursan ile dünyaevine giren Hande Subaşı, romantik yanını konuşturdu. Subaşı, eşi için Sahne Beşiktaş'ta sürpriz bir doğumgünü partisi organize etti. Güzel oyuncunun jesti, bununla da sınırlı kalmadı. Hande Subaşı, mekanda sahne alan "Pervane" isimli grupla birlikte Can Tursan için şarkı söyledi. Subaşı'nın seslendirdiği "Her Şey Seninle Güzel" parçası, başta Tursan olmak üzere mekandaki herkesi duygulandırdı.