Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Magazin gündeminden başlıklar

 • 1
 • 24
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Beren'in davasına Kenan ayarı

Mahsun Kırmızıgül; araya Kenan Doğulu’nın hatrı girince, fragmanında çıplak sahnesi kullanıldığı için "Gecenin Kanatları" filmini protesto eden Beren Saat’e açtıkları davadan vazgeçti.

Beren Saat'le Mahsun Kırmızıgül'ün ortağı olduğu Boyut Film arasında 4 yıldır devam eden 'göğüs davası'nda sürpriz bir gelişme yaşandı. Saat, oyunculuk kariyerinin ilk dizisi olan "Aşka Sürgün"deki rol arkadaşı Mahsun Kırmızıgül'ün teklifiyle 2009'da "Gecenin Kanatları" filminde Gece isimli bir canlı bombayı oynamıştı. Filmin fragmanı çıktığında Saat, Murat Ünalmış ile sevişme sahnesi sırasında aynadan göğsünün göründüğü karenin de kullanıldığını gördü ve çılgına döndü. Kırmızıgül ve ortağını protesto eden Saat, Aşk - ı Memnu dizisinin çekimi olduğunu söyleyerek filmin galasına katılmadı ve yapım şirketinin organize ettiği röportajları da geri çevirdi.

BİLİRKİŞİYE KALMIŞTI
11 Aralık 2009'da gösterime giren film, 14 hafta boyunca 341 bin 382 kişi tarafından izlendi ve beklentinin çok altında gişe yaptı. Saat'in filminin arkasına durmamasının da düşük gişede etkisi olduğunu düşünen Kırmızıgül ile ortağı Tokat, ünlü yıldıza 30 bin liralık tazminat davası açtı.

Milliyet'in haberine göre; yaklaşık 4 yıldır süren davanın duruşmalarında Selçuk Yöntem Aşk - ı Memnu'da eşini canlandıran Beren Saat'in, Murat Ünalmış da Boyut Film'in lehine tanıklık yaptı. Davanın sonucu bilirkişiden gelen rapora kalmıştı. Ancak Beren Saat'in sevgilisi Kenan Doğulu'nun da isteğiyle araya giren hatırlı dostlar bu davanın daha fazla uzamasına engel oldu. Kırmızıgül ve ortağı, hatırlı dostlarını kıramadı ve Saat'e açtıkları davadan vazgeçti.

BEREN SAAT VE KENAN DOĞULU ÇİFTİ FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

 • 2
 • 24
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Herkesin içinde eşinin göğsünü ısırdı

Yüzüklerin Efendisi serisiyle yıldızı iyice parlayan ünlü aktör Orlando Bloom’un, Victoria’s Secret’ın en önde gelen meleklerinden seksi model Miranda Kerr ile fotoğrafı gündeme bomba gibi düştü. Amerikan basınından Buzzfeed sitesinde yer alan habere göre; çiftin bir davet sırasında çektirdiği fotoğrafta Bloom, eşinin göğüslerini ısırıyor. Yaklaşık 2 yıldır evli olan çift hakkında birçok kez ayrılmak üzere olduklarına dair dedikodular çıkarken, bu kareden de anlaşıldığı üzere çiftin keyfi yerinde.

MIRANDA KERR FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

 • 3
 • 24
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

AVM'de kavga

Wilma Elles ile işadamı sevgilisi Kerem Göğüş; Astoria Alışveriş Merkezi'ne 'Taş Mektep' filmini izlemeye gitti. Sinema salonunda Göğüş ile bir izleyici arasında çıkan tartışma salon dışına taştı. Çıkışta Göğüş'ün koruması, patronuyla kavga eden genci tartakladı.

WILMA ELLES FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

 • 4
 • 24
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Gülben rahatı tercih etti

Ünlü şarkıcı Gülben Ergen, önceki gün Nişantaşı’nda objektiflere takıldı. Uzun ve rahat kıyafetler tercih eden Ergen’in saçlarını da kısalttığı gözden kaçmadı. Arkadaşlarıyla buluşacağını söyleyen Gülben Ergen, elindeki ipad’iyle de tam bir teknoloji tutkunu olduğunu yine gösterdi.

GÜLBEN ERGEN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

 • 5
 • 24
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Ateşle barut baş başa kaldı

Robert Pattinson'ın yeni filminin çekimleri için Los Angeles'ı terk etmesi, yönetmen Rupert Sanders'a yaradı. Eşinden boşanmak üzere olan Sanders, eski aşkı Kristen Stewart'ın peşine düştü

'Twilight' serisinin başrol oyuncuları Robert Pattinson ve Kristen Stewart'ın aşkı geçtiğimiz yıl büyük bir sınavdan geçmişti.

BOŞANMA ADIMINI ATTI
Stewart'ın evli yönetmen Rupert Sanders ile yaşadığı yasak aşk sonrası ikili yollarını ayırmıştı. Ancak Stewart'ın çabaları sonrası çift yeniden bir araya geldi. Oysa Sanders cephesinde her şey daha farklı gelişti. Stewart'a büyük bir aşk besleyen yönetmen, eşinden ayrılmaya karar verdi. Boşanma davası süren Sanders, Pattinson'ın yeni filmi için Los Angeles'tan ayrılıp Avustralya'ya gitmesini fırsat bilip yeniden Stewart'a yaklaşmaya başladı. In Touch dergisine konuşan Stewart'ın bir arkadaşı, "Kristen ve Rupert arasında inanılmaz bir çekim vardı. Rupert, boşanma kararıyla aralarındaki en büyük engeli kaldırdı. Kristen'ın Robert'e eski bağlılığının kalmadığı da ortada. Her an ikisi bir araya gelebilir" yorumunu yaptı.

KRISTEN STEWART FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

 • 6
 • 24
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

İlan-ı aşk

Şebnem Ferah, geçen hafta birlikte görüntülendiği yeni sevgilisiyle ilk kez el ele ortaya çıktı! Rock grubu TNK'nin Babylon'daki albüm tanıtım gecesine sevgilisiyle gelen Ferah, "Uzun süredir birlikteydik ama sizin haberiniz yoktu" dedi.

ŞEBNEM FERAH FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

 • 7
 • 24
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

İvana'nın zor anları!

Sosyetik ikoncan İvana Sert, önceki akşam oğlu Ateş ile birlikte "Hititya: Madalyonun Sırrı" filminin galasına katıldı. Annesinin etrafını saran gazetecilere özenen Ateş, eline aldığı mikrofonu İvana Sert'e uzattı. İkoncan; bu sırada hayli bunaldı.

IVANA SERT FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!