Magazin gündeminden başlıklar

  • 1
  • 22
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Sosyetik kulüpte vale skandalı

İstanbul'un ünlü eğlence mekanlarından Ulus 29'da vale skandalı yaşandı. Arkadaşı Umut Yılmaz ile birlikte eğlenmek için mekana giden Berk Erarslan; kapıda arabasını, otopark görevlisi Recep Şengün'e teslim etti.

DAVA AÇILDI
Gecenin ilerleyen saatlerine kadar eğlenen Erarslan ve arkadaşı, mekan çıkışında kötü bir sürprizle karşılaştı. Aracı getiren Şengün; sapa sağlam aldığı otomobili, kelebek camı kırık olarak teslim etti. Otomobilinin içinde bulunan iki mont, bir adet dizüstü bilgisayar ve araç kitinin olmadığını da fark eden Berk Erarslan, otopark görevlisi hakkında savcılığa suç duyurusunda bulundu. Savcılık soruşturması sırasında Recep Şengün'ün camı kasten kırdığı belirlenince, hakkında; hırsızlık ve mala zarar verme suçlarından dava açıldı.

  • 2
  • 22
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Üç kişiye yılbaşı kıyafeti hediye etti

Koton markası için yılbaşına özel bir koleksiyon hazırlayan Tuba Ünsal'ın kreasyonları Twitter'da bir yarışmayla tanıtıldı. Ünsal'ın 'Yılbaşı kıyafetim' başlığı ile başlattığı yarışma, Twitter'da en çok konuşulan konulardan biri oldu. Koton mağazaları takipçileri, 'Tuba Ünsal Loves Koton' koleksiyonundan en beğendikleri elbisenin fotoğrafını paylaştı. 14 bin tweet'in atıldığı yarışmanın sonucunda Ünsal, seçtiği üç kişiye koleksiyonundan elbise ve takı hediye etti.

  • 3
  • 22
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Aşkı öpücükle başlamış

Ortadoğu'da büyük bir hayran kitlesine sahip olan Murat Yıldırım, geçtiğimiz haftalarda Mısır'da yayın yapan Al Hayat kanalında ekrana geldi. Ünlü oyuncu programda, eşi Burçin Terzioğlu ile ilişkisinin, birlikte rol aldıkları 'Fırtına' dizisinde başladığını söyledi. Yakışıklı oyuncu, daha ilk bölümün çekimlerinde Burçin Terzioğlu'nu yanağından öptüğünü ve sonra ona, onu sevdiğini söylediğini belirtti.

  • 4
  • 22
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

En pahalı oyuncu Kenan

Yurt dışında geniş bir hayran kitlesine sahip olan Kenan İmirzalıoğlu; Sırp basını tarafından '2012'nin en pahalı oyuncusu' ilan edildi. Türk oyuncuların aldıkları paraları araştıran Sırp dergisi Svet, yakışıklı oyuncunun 'Karadayı' dizisinde bölüm başına 25 bin Euro kazandığını iddia ederek "İki yıllığına sözleşme imzaladığı yeni dizisindeki rolüyle Kenan İmrizalıoğlu küçük bir servet kazanıyor" yorumunu yaptı.

  • 5
  • 22
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Midem bulandı bıraktım

Ayşe Hatun Önal, mesleğinin zirvesindeyken podyuma veda etme nedenini Yeni Aktüel’e anlattı: Mankenliği müzik için değil, hakkımda yazılanlardan midem bulandığı için bıraktım!

KİBİRDEN HEP UZAK DURURUM
* DJ Birol Giray ile ele ele verip ‘Sen ve Ben’ diye yeni bir şarkı yaptık. Single’ım Ocak sonuna yetişirse, birlikte turneye çıkarız.

* En sevdiğim ve kulağıma küpe ettiğim laf şu: “Ne olursan ol, yol kenarındaki eğreti otu gibi dur!” Bir de kibirden uzak durmaya çalışırım; beni zehirlemesin diye!

O ZAMAN BÖYLE KANUN YOKTU
* Modelliği erken bırakma nedenim müzikle ilgili değil, basından uzak durmak içindi...

* O zamanlar kalemi olan herkes kafasına göre yazıyordu, şimdiki gibi kendimizi koruyacak kanunlar yoktu. Bu da midemi bulandırdı. Ben de çok iyi kazanmama rağmen podyumu bıraktım.