Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Magazin gündeminden başlıklar

 • 1
 • 22
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Sosyetik kulüpte vale skandalı

İstanbul'un ünlü eğlence mekanlarından Ulus 29'da vale skandalı yaşandı. Arkadaşı Umut Yılmaz ile birlikte eğlenmek için mekana giden Berk Erarslan; kapıda arabasını, otopark görevlisi Recep Şengün'e teslim etti.

DAVA AÇILDI
Gecenin ilerleyen saatlerine kadar eğlenen Erarslan ve arkadaşı, mekan çıkışında kötü bir sürprizle karşılaştı. Aracı getiren Şengün; sapa sağlam aldığı otomobili, kelebek camı kırık olarak teslim etti. Otomobilinin içinde bulunan iki mont, bir adet dizüstü bilgisayar ve araç kitinin olmadığını da fark eden Berk Erarslan, otopark görevlisi hakkında savcılığa suç duyurusunda bulundu. Savcılık soruşturması sırasında Recep Şengün'ün camı kasten kırdığı belirlenince, hakkında; hırsızlık ve mala zarar verme suçlarından dava açıldı.

 • 2
 • 22
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Üç kişiye yılbaşı kıyafeti hediye etti

Koton markası için yılbaşına özel bir koleksiyon hazırlayan Tuba Ünsal'ın kreasyonları Twitter'da bir yarışmayla tanıtıldı. Ünsal'ın 'Yılbaşı kıyafetim' başlığı ile başlattığı yarışma, Twitter'da en çok konuşulan konulardan biri oldu. Koton mağazaları takipçileri, 'Tuba Ünsal Loves Koton' koleksiyonundan en beğendikleri elbisenin fotoğrafını paylaştı. 14 bin tweet'in atıldığı yarışmanın sonucunda Ünsal, seçtiği üç kişiye koleksiyonundan elbise ve takı hediye etti.

 • 3
 • 22
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Aşkı öpücükle başlamış

Ortadoğu'da büyük bir hayran kitlesine sahip olan Murat Yıldırım, geçtiğimiz haftalarda Mısır'da yayın yapan Al Hayat kanalında ekrana geldi. Ünlü oyuncu programda, eşi Burçin Terzioğlu ile ilişkisinin, birlikte rol aldıkları 'Fırtına' dizisinde başladığını söyledi. Yakışıklı oyuncu, daha ilk bölümün çekimlerinde Burçin Terzioğlu'nu yanağından öptüğünü ve sonra ona, onu sevdiğini söylediğini belirtti.

 • 4
 • 22
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

En pahalı oyuncu Kenan

Yurt dışında geniş bir hayran kitlesine sahip olan Kenan İmirzalıoğlu; Sırp basını tarafından '2012'nin en pahalı oyuncusu' ilan edildi. Türk oyuncuların aldıkları paraları araştıran Sırp dergisi Svet, yakışıklı oyuncunun 'Karadayı' dizisinde bölüm başına 25 bin Euro kazandığını iddia ederek "İki yıllığına sözleşme imzaladığı yeni dizisindeki rolüyle Kenan İmrizalıoğlu küçük bir servet kazanıyor" yorumunu yaptı.

 • 5
 • 22
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Midem bulandı bıraktım

Ayşe Hatun Önal, mesleğinin zirvesindeyken podyuma veda etme nedenini Yeni Aktüel’e anlattı: Mankenliği müzik için değil, hakkımda yazılanlardan midem bulandığı için bıraktım!

KİBİRDEN HEP UZAK DURURUM
* DJ Birol Giray ile ele ele verip ‘Sen ve Ben’ diye yeni bir şarkı yaptık. Single’ım Ocak sonuna yetişirse, birlikte turneye çıkarız.

* En sevdiğim ve kulağıma küpe ettiğim laf şu: “Ne olursan ol, yol kenarındaki eğreti otu gibi dur!” Bir de kibirden uzak durmaya çalışırım; beni zehirlemesin diye!

O ZAMAN BÖYLE KANUN YOKTU
* Modelliği erken bırakma nedenim müzikle ilgili değil, basından uzak durmak içindi...

* O zamanlar kalemi olan herkes kafasına göre yazıyordu, şimdiki gibi kendimizi koruyacak kanunlar yoktu. Bu da midemi bulandırdı. Ben de çok iyi kazanmama rağmen podyumu bıraktım.

 • 6
 • 22
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Doğuş'un saksısı film oldu

İki yıl önce, çırılçıplak soyunup eline bir saksı alarak çektirdiği fotoğrafla olay yaratan Doğuş, 'saksı'sını sinemaya taşımaya karar verdi! Senaryosunu Doğuş'un çocukken yaşadığı bir olaydan esinlenerek yazdığı 'Saxı' isimli filmin çekimleri 15 Ocak'ta başlayacak. Doğuş, 24 Mayıs'ta vizyona sokmayı planladığı film için "2011'de çektiğim saksılı fotoğraf, aslında bu filmin sinyallerini veriyordu" dedi. 1 milyon dolarlık bir bütçeye sahip olduğu söylenen filmin ilk fragmanında Doğuş; elinde bir saksı ve üzerinde beyaz boxer ile sokakta koşuyor.

 • 7
 • 22
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Kötünün mazereti olmaz

BKM Mutfak'ın 'Çok Güzel Hareketler Bunlar' programıyla ismini duyuran oyuncu Şevket Süha Tezel; 46 dergisinin 'Evil Edition' özel sayısı için 'Freddy Kruger' oldu. Tezel; 46'dan Nilüfer Şaşmaz'a konuştu:

* 'Freddy'nin bende bir hikayesi var. Ortaokuldayken tuvalet kağıtlarını ıslatıp, suratıma yapıştırıp 'Freddy' olurdum. Kırmızı sulu boyayla çizikler atar, makyaj yapardım. Arkadaşlarıma, eve gelenlere 'Freddy' taklidi yapmışlığım vardır.

* Kötülüğün hastalıklı bir duygu olduğu kesin. Ne kadar derinden geliyorsa, o kadar ürkütücü. Dizgini de vicdan olsa gerek. Kötülüğün hiçbir mazereti olmamalıdır bence.

* Şimdiye dek izlediğim en kötü film; 'Piranha 3D' idi. Piranalar dahil, herkes çok kötü oynamıştı!

* Yıl 1985... Sivas'ta 'Kral Lear'ı oynarken bir baktım; kralı oynayan arkadaşımızın tepesindeki spot sallanıyor. Tiradımın ilk kısmını bitirdim, bir parendeyle zıplayıp spotun vidasını sıkıp indim.

* 'BKM Mutfak' bitti ama turnelere çıkıyoruz. Program biteli 1.5 yıl olsa da, biz koca bir Anadolu turnesine çıktık. İnsanların ilgisi ve sevgisi hâlâ devam ediyor.

* En son'1915 Sarıkamış' filminde rol aldım. Şubat'ta vizyona girecek. Filmde 'Er Mahmut'u canlandırdım.

* Karikatür çiziyorum, bir yandan da kuklayla ilgileniyorum. Pınar reklamlarındaki bağırsak kuklasını ben oynattım. Kuklaya daha çok zaman ayırmam lazım aslında!