Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Magazin gündeminden başlıklar

 • 1
 • 14
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Ünlüler sanal âlemde 14 Şubat’ı kutladı
Sevgililer Günü, sanal âlemi hareketlendirdi. Ünlü isimler attıkları tweet'lerle, 14 Şubat'ı kutladı. Kimi bu özel güne isyan ederken, kimi de aşkını dile getirdi.

GANİ MÜJDE: Sevgililer Günü niye hep kadınlar içinmiş gibi bir hava var ortalıkta? Biz sevgili değil miyiz? Bize pırlanta yok mu?
SERMİYAN MİDYAT: Sevgililer Günü'nde yalnızları eziklemeyiniz. Hepimiz çok sevgili insanlarız. Yalnızız. Aşk kullanmıyoruz. Dudak tiryakisiyiz.
EDA TAŞPINAR: Fark ettim ki, 15 senedir ilk defa Sevgililer Günü'nde yalnızım.
DEMET AKALIN: Kızlar sizin için de dua ediyorum; kocamın türevlerinden çıksın, bulsun sizi diye.
MURATHAN MUNGAN: Sanal âlemde Sevgililer Günü nedeniyle gene benim olmayan bir sürü 'incili söz' dolaşıyormuş bugün. Hem Sevgililer Günü, hem sanal âlem mağduru olarak bugün Twitter'da uyarılarda bulunsam, ne kadar yararı olur bilemem.
GÜRAY GÜRSEL (Burus Vilis): Sevgi neydi? Sevgi emekti. O halde 14 Şubat, emekliler günüdür.
AYŞEGÜL ALDİNÇ: Bugün 14 Şubat... Erkek insan, gazan mübarek olsun!
BENGÜ: Bence bugün sarılmak en güzel hediye. Sevgililer Günü'nüz kutlu olsun.
ÖZCAN DENİZ: İnsanın ucuzuna denk gelmemeniz dileği ile bu anlamsız gününüzü kutluyorum.
METİN AROLAT: Ne biçim Sevgililer Günü! Ne sevgilim var, ne bi'şey...
BERNA LAÇİN: Sevgililer Günü muhabbetini benim kadar sevmeyen kadın var mıdır, merak ettim?
NEDİM SABAN: "Sevgililer Günü kapitalizmin uzantısıdır" deyip yıl boyunca her şeyi kredi kartına 11 taksitle alma geyiği...
YONCA EVCİMİK: Teşekkür ederim. (Evcimik, çiçeğini görüntüledi)
HANDE YENER: Sevgililer Günü'müz kutlu olsun.
YALIN: Bende sevgili çok! Bize bir gün yetmez! (Fan kulübüne seslendi)
DOĞA RUTKAY: Her birinizin bu aşklı gününü kutlarım. Ancak "Unutmayın; Sevgililer Günü bir gün değil, her gündür" geyiği ile de sözlerimi noktalıyorum!

 • 2
 • 14
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Şikayetçiyiz Savcı Bey
Bergüzar Korel-Halit Ergenç çifti; Twitter'da kendilerine sürekli hakaret eden M.Y. adlı kadını savcılığa şikayet etti. Savcılık da hemen soruşturma başlattı!

KÜÇÜK DÜŞÜRÜYOR!
Huzurları kaçtı! Bergüzar Korel-Halit Ergenç çifti, Twitter üzerinden ağır hakarete uğradıkları iddiasıyla İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'na başvurdu. Ünlü çift, avukatları aracılığıyla savcıya verdikleri şikayet dilekçesinde; M.Y. isimli kadının kendilerini toplum önünde küçük düşürdüğünü belirtti.

HAKARET LİSTESİ VERDİ
Ünlü çiftin avukatı dilekçede "Halit Ergenç pörtlek, Bergüzar Korel buz!" gibi ifadelerin yanı sıra müvekkilerine çok daha ağır ithamlarda bulunulduğunu söyleyip bu hakaretleri sıraladı. Savcılık da hakaret suçundan soruşturma başlattı.

 • 3
 • 14
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

'Kelebek'in listesine girme yarışı!
Yılmaz Erdoğan'ın son filmi 'Kelebeğin Rüyası' 22 Şubat'ta vizyona giriyor! Başrollerini Kıvanç Tatlıtuğ, Mert Fırat ve Belçim Bilgin'in paylaştığı film için 19 Şubat akşamı sadece bin 500 özel konuğun katılacağı gala yapılacak. Görkemli geceye katılıp filmi herkesten önce izleme ayrıcalığına sahip olmak isteyenler, o listeye girebilmek için birbiriyle yarışıyor.

GÜLDÜREN YANLIŞ
'Kelebeğin 'Rüyası' filminin galası için bastırılan davetiyelerde mini bir hata yapıldı. Filmin internet adresi 'kelebeginruyasıfilm.com' yerine 'kelebeginruyası.com' olarak yazıldı. Herkes ürün satışı yapan yanlış siteye girdi. Hatadan habersiz olan firma sahibi ise yoğun ilgi nedeniyle teşekkür mesajı yayınladı.

 • 4
 • 14
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Chole manken çıktı
Serdar Ortaç'ın evlilik hazırlığı yaptığı İrlandalı Chole Loughnan, aslında mankenmiş! Henüz 16 yaşındayken katıldığı The Model Agent isimli yarışmada dikkat çeken Chole, okulu bitirdikten sonra podyuma çıkmış ancak ünlü popçu ile tanışınca mankenliği bırakmış.

 • 5
 • 14
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Biri onu durdursun
Gülşen, uzun süren sessizliğini bozmaya hazırlanıyor! Sanatçının aylardır üzerinde çalıştığı albüm tamamlandı. Albüme 'Beni Durdursan mı?' adı verildi. Gülşen'in prodüktörü Samsun Demir; ilginç isimli albümün kapağını Twitter üzerinden paylaştı.

 • 6
 • 14
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Çok konuşan kadın sevmem
Beşiktaş'ın kaptanı ünlü futbolcu İbrahim Toraman "Ben çok konuşan bir adam değilim" dedi ve şu ilginç açıklamayı yaptı: "Çok konuşan kadına da hiç tahammül edemem. Bir süre sonra kopuyorum!"

 • 7
 • 14
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Ünlü yönetmen bakan oldu
Yönetmen Ümit Ünal; rol icabı politikacı! İngiliz yönetmen Ben Hopkins'in son filmi 'Epic'te rol alan Ünal; 'Karastan' adlı hayali bir ülkenin 'Saro' isimli kültür bakanını canlandırdı. Film; 2014 yılında vizyonda.