Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Magazin gündeminden başlıklar

 • 1
 • 37
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Arda nişanlandıktan sonra maço kesildi

Arda Turan, nişanlandıktan sonra maço kesildi. Futbolcu, oyuncu sevgilisi Sinem Kobal'a hayli sert kurallar koydu!

Yıldız futbolcu Arda Turan, maço yanını konuşturdu. Sinem Kobal'la 15 Haziran'da evlenmeye hazırlanan Turan, güzel sevgilisine yasaklar listesi hazırladı. Bu listeye göre, Sinem Kobal, artık nişanlısı olmadan geceleri gezemeyecek.

SİNEM KOBAL - ARDA TURAN ÇİFTİNİN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

DEKOLTEYE SINIR GELDİ
Turan'ın yasakları nedeniyle Kobal, TV programlarına katıldığında sadece 'işiyle ilgili' konuşacak. Nikah tarihine kadar oyuncu, düğünle ilgili hiçbir detayı paylaşmayacak. Sinem Kobal, artık kıyafetleri konusunda da her zamankinden dikkatli.

GECELERE VEDA ETTİ
Atletico Madrid'de forma giydiği için İstanbul'da bulunamayan Arda Turan, Sinem Kobal'a, "Geceleri arkadaşlarınla dışarı çıkmak yok" dedi. Bu da, Kobal'ın neden bir süredir eğlence hayatında görünmediğini açıkladı!

'Romantik Komedi 2' filminin ekibi, geçtiğimiz akşam bir TV şovuna katılınca gözler başrol oyuncusu Sinem Kobal'ı aradı. Kobal'ın yayına katılmama nedeni de "Arda Turan" olarak yorumlandı.

Turan'la yaşadığı aşk uğruna bir süre İspanya'da yaşayan güzel oyuncu, daha sonra kariyeri için Türkiye'ye dönme kararı aldı.

 • 2
 • 37
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

İki güzelle eğlendi

Ünlü oyuncu Burak Özçivit, önceki akşam sevgilisi Ceylan Çapa ve yakın dostu Merve Boluğur ile eğlendi. Nişantaşı Biber'de 2 güzelle eğlenen Özçivit için; "Gecenin en şanslı adamı" yorumları yapıldı.

BURAK ÖZÇİVİT - CEYLAN ÇAPA ÇİFTİNİN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

 • 3
 • 37
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Nasihat yemeği

İşadamı Kaya Çilingiroğlu, geçtiğimiz hafta sevgilisiyle yakalanan kızı Zehra ile Etiler'deki bir mekanda buluştu. Çıkışta kızıyla sarmaş dolaş poz veren Çilingiroğlu'nun 16 yaşındaki kızına bazı uyarılarda bulunduğu öğrenildi.

Kaynak: Aydın Hamza / Takvim

ZEHRA ÇİLİNGİROĞLU FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

 • 4
 • 37
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Kadın hayranına kafa attı

Sıradışı tarzıyla özel bir hayran kitlesine sahip olan Hayko Cepkin, önceki akşam bir mekanda gerçekleştirilen bir etkinlik çerçevesinde DJ kabinine geçti. Performansıyla büyük beğeni toplayan rockçı, alkolün de etkisiyle finalde olay çıkardı. Cepkin'in, mekanın önünde bir kadın dinleyicisine kafa attığı öğrenildi.

UZUN SÜRE KONUŞTULAR

Akşam'dan Samet Aday'ın haberine göre; olayın daha fazla büyümesini önlemek isteyen şarkıcının menajeri ise araya girerek yüzü kanlar içinde kalan kadının gönlünü almaya çalıştı. Cepkin de sarışın hayranıyla mekanın önünde uzun süre konuştu. Ünlü rockçı, ardından menajeri ve beraberindeki arkadaşlarıyla birlikte bir başka bara giderek, 'mağdure'ye içki ısmarladı.

TAKTİK İŞE YARAMADI

Bu sırada gazetecilerin takipte olduğunu fark eden sanatçı, dikkat dağıtmak için yoldan yürüyen gençlerle tokalaşmaya başladı. Cepkin'in son hamlesi ise Tarlabaşı'nda dövdüğü dinleyicisine çorba ısmarlamak oldu. Rockçı, ardından vedalaşarak evinin yolunu tuttu.

İLK VUKUATI DEĞİL

Ünlü şarkıcı Hayko, 2010 yılında bir konserinde de kendisini taciz ettiği gerekçesiyle bir hayranını yumruklamıştı. 29 Ekim tarihinde İzmir’de çekildiği iddia edilen görüntülere göre sahnede canlı performans sergileyen rockçı Hayko Cepkin, bir seyirciyi yumruklamıştı. Olay sırasında içeride bulunan izleyicilerden birinin çektiği videoda, seyirciye önce yumruk atan Cepkin’in ardından “Bunu tanıyor musunuz? Alın onu içeri. Yukarı alın bunu gitmesin” dediği anlar yer alıyordu.

 • 5
 • 37
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Alışveriş bağımlısı

Güzel sunucu Burcu Esmersoy, geleneğini bozmadı! Bulduğu her fırsatta kendisini alışverişe vuran Esmersoy, önceki gün de Etiler Akmerkez'deydi. Yaklaşık 2 saat boyunca AVM'deki bütün mağazaları gezip alışveriş yapan Burcu Esmersoy, güler yüzüyle de her zamanki gibi ilgi odağı oldu.

Kaynak: Aydın Hamza / Takvim

BURCU ESMERSOY FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

 • 6
 • 37
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Şebnem aşık

Şebnem Ferah; önceki akşam yeni sevgilisi ile Beyoğlu'nda bir mekanda eğlendi. Sabahın ilk ışıklarına kadar barda samimi bir şekilde dans eden çift, çıkışta flaşlar patlayınca çok şaşırdı. İkili, soruları cevapsız bıraktı.

ŞEBNEM FERAH FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

 • 7
 • 37
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Zirvede aşk var

Geçtiğimiz yaz evlenen Hande Subaşı ile Can Tursan, hafta sonunu Kartalkaya'da geçirdi. Kaya Palazzo'da kalan çift, gün boyu kayak pistindeydi.

HANDE SUBAŞI FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!