X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER TÜMSİAD’dan Gaimder’e Ziyaret
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

TÜMSİAD’dan Gaimder’e Ziyaret

  • Giriş Tarihi: 23.2.2015 12:18
TÜM SANAYİCİ VE İŞADAMLARI DERNEĞİ (TÜMSİAD) BAŞKANI CUMA ÇEKİCİ VE YÖNETİM KURULU ÜYELERİ GAZİANTEP İNŞAAT MÜTEAHHİTLERİ DERNEĞİ’NİN (GAİMDER) YENİ YÖNETİMİNE HAYIRLI OLSUN ZİYARETİNDE BULUNDU.
TÜMSİAD’dan Gaimder’e Ziyaret

Tüm Sanayici ve İşadamları Derneği (TÜMSİAD) Başkanı Cuma Çekici ve yönetim kurulu üyeleri İnşaat Müteahhitleri Derneği’nin (GAİMDER) yeni yönetimine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
GAİMDER Başkanı İbrahim Apa ve yönetim kurulunun hazır bulunduğu ziyarette TÜMSİAD Başkanı Cuma Çekici, dernek hakkında bilgiler verdi. Sivil toplum kuruluşlarının toplumun olmazsa olmazı olduğu belirten Çekici Gaziantep’te tüm sivil toplum örgütleriyle işbirliği yaptıklarını ve GAİMDER ile de işbirliğine hazır olduklarını kaydetti.
GAİMDER Başkanı İbrahim Apa da inşaat sektörünün sorunlarını çözmek için ve sektörün daha kaliteli bir yapıya kavuşması için göreve talip olduklarını belirterek inşaat sektörünün şu anda ekonominin lokomotifi olduğunu kaydetti. İnşaat sektörünün istihdamın en fazla olduğu sektörlerin başında geldiğini kaydeden Apa, sektörün sıkıntılarını bildiklerini ve çözmek için çalıştıklarını kaydetti.