X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Özel Sanko Okulları Bilgi Yarışması Birincisi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Özel Sanko Okulları Bilgi Yarışması Birincisi

  • Giriş Tarihi: 18.3.2015 18:58 Güncelleme Tarihi: 18.3.2015 19:18
GAZİANTEP ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİ VE ŞEHİTKAMİL İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ TARAFINDAN ÇANAKKALE ZAFERİ’NİN 100. YILI ETKİNLİKLERİ KAPSAMINDA DÜZENLENEN “ÇANAKKALE KONULU BİLGİ YARIŞMASI”NDA ÖZEL SANKO OKULLARI BİRİNCİ OLDU.
Özel Sanko Okulları Bilgi Yarışması Birincisi

Şehitkamil Belediyesi ve Şehitkamil İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından Çanakkale Zaferi’nin 100. Yılı etkinlikleri kapsamında düzenlenen “Çanakkale Konulu Bilgi Yarışması”nda Özel Sanko Okulları birinci oldu.
Şehitkamil İlçesindeki bütün ortaokul 8. Sınıf ve Lise 9. Sınıf öğrencilerinin katılımıyla gerçekleşen bilgi yarışmasında Özel Sanko Okulları 499.540 puan alarak birinci olurken, Özel Sanko Fen ve Teknoloji Lisesi 9. Sınıf öğrencisi Ahmet Berkan Çiftçi yarışmaya katılan 32.000 öğrenci arasından dördüncü olmayı başardı.
Şehitkamil Kültür ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen ödül töreninde Özel Sanko Okulları’na Fotokopi Makinesi hediye edildi.
Özel Sanko Okulları Genel Müdürü Melike Toklucu, ödül olarak verilen fotokopi makinesini ihtiyacı olan bir okula hediye edeceklerine vurgu yaparak, başarılarından dolayı öğrencilerini ve emeği geçen öğretmenlerini kutladı.