X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Onkoloji Hastanesinde Bilinçlendirme Eğitimleri
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Onkoloji Hastanesinde Bilinçlendirme Eğitimleri

  • Giriş Tarihi: 19.3.2015 10:58 Güncelleme Tarihi: 19.3.2015 12:00
GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ (GAÜN) ONKOLOJİ HASTANESİ KLİNİK DANIŞMANLIK VE EĞİTİM BİRİMİ TARAFINDAN DÜZENLENEN BİLİNÇLENDİRME EĞİTİMLERİ, ONKOLOJİ HASTANESİ'NDEKİ GÖREVLİ TÜM SAĞLIK PERSONELİ VE SEKRETARYA BİRİMİNE ÖZEL OLARAK HİZMET VERMEYE DEVAM EDİYOR
Onkoloji Hastanesinde Bilinçlendirme Eğitimleri

Üniversitesi (GAÜN) Onkoloji Hastanesi Klinik Danışmanlık ve Eğitim Birimi tarafından düzenlenen bilinçlendirme eğitimleri, Onkoloji Hastanesi’ndeki görevli tüm sağlık personeli ve sekretarya birimine özel olarak hizmet vermeye devam ediyor.
İş yaşamının her kademesinde ve her iş sektöründe karşımıza çıkabilen ‘Tükenmişlik Sendromu’ hakkında konuşmacı Yaşam Koçu Esra Şahin tarafından yönetimsel ve çalışanlar düzeyinde ele alınarak Onkoloji Hastanesi’ndeki seminer salonunda tüm çalışanlara bilgi verildi.
Çok sayıda personelin katılımı ile gerçekleşen "Tükenmişlik Sendromu ile Baş Etme Yolları" eğitimi için Esra Şahin’e teşekkür eden Onkoloji Hastanesi’nde sorumlu idareci Uz. Ecz. Ahmet Sami Boşnak, seminer çalışması ile Onkoloji Hastanesi’ndeki tüm çalışanların tükenmişliği fark etmeleri ve bununla başa çıkma yollarını güçlendirmeyi amaçladıklarını dile getirdi.