X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Özel Sanko Okulları’nın Basketbol Başarısı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Özel Sanko Okulları’nın Basketbol Başarısı

  • Giriş Tarihi: 19.3.2015 18:58 Güncelleme Tarihi: 19.3.2015 22:54
GENÇLİK SPOR BAKANLIĞI’NIN SİİRT’TE DÜZENLEDİĞİ “BASKETBOL BÖLGE ŞAMPİYONASI” MÜSABAKALARINDA ÖZEL SANKO OKULLARI KÜÇÜK KIZ VE KÜÇÜK ERKEK BASKETBOL TAKIMLARI BÖLGE ŞAMPİYONU OLDU.
Özel Sanko Okulları’nın Basketbol Başarısı

Gençlik Spor Bakanlığı’nın Siirt’te düzenlediği “Basketbol Bölge Şampiyonası” müsabakalarında Özel Sanko Okulları Küçük Kız ve Küçük Erkek Basketbol takımları bölge şampiyonu oldu.
Siirt 14 Eylül Spor Salonu’nda düzenlenen bölge şampiyonluğu müsabakalarına 9 ilin Küçük Kız Basketbol il birincisi ve 10 ilin Küçük Erkek Basketbol il birincisi katıldı.
Özel Sanko Okulları Küçük Erkek Takımı müsabakalarda Tunceli, Van ve Bingöl; Özel Sanko Okulları Küçük Kız Takımı ise Siirt, Mardin ve Batman il temsilcilerini yenerek bölge şampiyonu olmayı başardı.
Özel Sanko Okulları Genel Müdürü Melike Toklucu, Küçük Kız ve Erkek Basketbol takımlarının bölge şampiyonu olmasından büyük mutluluk duyduklarını söyledi.
Toklucu, ’i 7-10 Nisan tarihlerinde Türkiye Yarı Final karşılaşmalarında temsil edecek olmalarının gururunu yaşadıklarına vurgu yaparak, öğrencilerini ve emeği geçen öğretmenlerini kutladı, başarılarının devamını diledi.