X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Yavuzeli Şehit Ali Çiftçi Çok Lisesi Öğrencilerine Model Uçak Eğitimi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Yavuzeli Şehit Ali Çiftçi Çok Lisesi Öğrencilerine Model Uçak Eğitimi

  • Giriş Tarihi: 20.3.2015 10:58 Güncelleme Tarihi: 20.3.2015 11:33
YAVUZELİ İLÇESİ MERKEZİNDE EĞİTİM VE ÖĞRETİM VERMEKTE OLAN ŞEHİT ALİ ÇİFTÇİ ÇOK PROGRAMLI LİSESİ ÖĞRETMENİ EMRAH DOĞAN BİLİM KULÜBÜ ÜYESİ ÖĞRENCİLERİN UFKUNU UÇUŞA GEÇİRECEK BÜYÜK BİR ÇALIŞMAYA İMZA ATTI.
Yavuzeli Şehit Ali Çiftçi Çok Lisesi Öğrencilerine Model Uçak Eğitimi

Yavuzeli ilçesi merkezinde eğitim ve öğretim vermekte olan Şehit Ali Çiftçi Çok Programlı Lisesi öğretmeni Emrah Doğan Bilim Kulübü üyesi öğrencilerin ufkunu uçuşa geçirecek büyük bir çalışmaya imza attı.
Öğretmen Emrah Doğan öğrencilere yönelik model uçak yapımı eğitimi veriyor. Örnek çalışmalar arasında kopuk kanatlı uçakları bitiren öğrenciler Türk Hava Kurumu tarafından ücretsiz gönderilen ATA planor modeli de yakında tamamlayarak görücüye çıkaracağı öğrenildi. Öğrencilerin dersten sonra ayrı bir özveri ve zaman harcayarak katıldığı kursa ilginin beklenenden yüksek olduğunu belirten kurs öğretmeni Doğan, havacılık tecrübelerini öğrencilerine aktarabildiği için mutlu olduğunu belirtti. Ayrıca öğrencilerin ders stresini atarak hem el becerisini geliştirmek hem de güzel bir hobi sahibi olmaları için güzel bir fırsat oldugunu söyledi.