X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Şehitkamil Yaşlıları Unutmadı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Şehitkamil Yaşlıları Unutmadı

  • Giriş Tarihi: 21.3.2015 14:28 Güncelleme Tarihi: 21.3.2015 21:50
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİ MÜNİFPAŞA SOSYAL TESİSİNDE KUAFÖRLÜK KURSU HOCALARI VE EĞİTİM GÖREN KURSİYERLER, 18-24 MART “YAŞLILARA SAYGI HAFTASI” DOLAYISIYLA GAZİANTEP HUZUREVİ YAŞLI BAKIM VE REHABİLİTASYON MERKEZİ’NDE KALAN BÜYÜKLERİ ZİYARET EDEREK, KUAFÖ
Şehitkamil Yaşlıları Unutmadı

Şehitkamil Belediyesi Münifpaşa Sosyal Tesisinde kuaförlük kursu hocaları ve eğitim gören kursiyerler, 18-24 Mart “Yaşlılara Saygı Haftası” dolayısıyla Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’nde kalan büyükleri ziyaret ederek, kuaför hizmeti sundu. Kendilerine yapılan saç bakım hizmetinden dolayı mutluluklarını dile getiren yaşlılar, kursiyerlere teşekkür etti.
"ALLAH BELEDİYE BAŞKANIMIZ VE EKİBİNDEN RAZI OLSUN"
Her zaman yaşlı vatandaşların yanında olmaya gayret gösteren Şehitkamil Belediyesi, 18-24 Mart “Yaşlılara Saygı Haftası” nedeniyle büyüklerini unutmadı. Gaziantep Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’nde kalan büyükleri ziyaret eden Şehitkamil Belediyesi Münifpaşa Sosyal Tesisinde kuaförlük kursu hocaları ve eğitim gören kursiyerler, büyüklerin Yaşlılara Saygı Haftasını kutladı. Daha sonra, kuaför hocaları ve kursiyerler tarafından Huzurevi’nde yaşayan bayanların saçları kesildi, bakımları yapıldı. Şehitkamil Belediyesi’nin her zaman yanlarında olduğunu dile getiren huzurevi sakinleri, “Yaşlılar Saygı Haftası nedeniyle, bugün Şehitkamil Belediyemizden gelen kuaför kızlarımız, bizleri unutmadı ve günümüzü kutladılar. Bunun yanı sıra saç bakımımızı yaptılar. Hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyoruz. Geçtiğimiz günlerde de Belediye Başkanımız bizleri ziyaret ederek, bizimle yakından ilgilenmişti. Allah Belediye Başkanımız ve ekibinden razı olsun” dediler.