X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Hep Birlikteyiz Öğrencileri Son Mektubu İzledi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Hep Birlikteyiz Öğrencileri Son Mektubu İzledi

  • Giriş Tarihi: 26.3.2015 14:28 Güncelleme Tarihi: 30.3.2015 09:55
GAZİANTEP BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ, İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ VE İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ’NÜN ORTAKLAŞA YÜRÜTTÜĞÜ “HER ZAMAN BİRLİKTE” PROJESİ KAPSAMINDA PİLOT OKUL SEÇİLEN HATİCE KARSLIGİL ORTAOKULU ÖĞRENCİLERİ, “SON MEKTUP” FİLMİNİ İZLEDİ.
Hep Birlikteyiz Öğrencileri Son Mektubu İzledi

Büyükşehir Belediyesi, İl Emniyet Müdürlüğü ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün ortaklaşa yürüttüğü “Her Zaman Birlikte” projesi kapsamında pilot okul seçilen Hatice Karslıgil Ortaokulu öğrencileri, Son Mektup filmini izledi.
Proje kapsamında pilot okulun öğrencileri her ay bir sosyal etkinlik yapma fırsatı buluyor. Geçen ay proje kapsamında Nakıp Ali Sineması’nda “Sevimli-Tehlikeli” isimli filimi izleyen öğrenciler, bu ay da Çanakkale Destanının anlatıldığı Son Mektup filmini izledi.
Sinema sonrası yetkililerin hamburger ikram ettiği öğrenciler ve öğretmenleri sosyal etkinlikten duydukları memnuniyeti dile getirdiler. 40 kişilik öğrenci grubuna öğretmen ve okul idarecileri de eşlik etti.
Proje kapsamında, kırsal ve kenar mahallelerdeki okulun öğrencilerini sosyal hayata entegre etme, başarılarını artırma ve daha güvenli bir gelecek sağlama hedefleniyor.