X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Özel Hastaneler Platformu Derneği Toplantısı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Özel Hastaneler Platformu Derneği Toplantısı

  • Giriş Tarihi: 27.3.2015 16:08 Güncelleme Tarihi: 27.3.2015 21:06
ÖZEL HASTANELER PLATFORMU DERNEĞİ VE ANADOLU SAĞLIK İŞLETMELERİ DERNEĞİ (ASİD) İŞBİRLİĞİ İLE BÖLGE İSTİŞARE TOPLANTILARI’NIN DÖRDÜNCÜSÜ ASİD EV SAHİPLİĞİNDE GAZİANTEP’TE GERÇEKLEŞTİRİLDİ.
Özel Hastaneler Platformu Derneği Toplantısı

Özel Hastaneler Platformu Derneği ve Anadolu Sağlık İşletmeleri Derneği (ASİD) işbirliği ile Bölge İstişare Toplantıları’nın dördüncüsü ASİD ev sahipliğinde ’te gerçekleştirildi.
Toplantının amacının Sağlık Bakanlığı merkez ve taşra teşkilatları bürokratları ile özel sağlık sektörü temsilcilerini bir araya getirerek, bölgelerde mevzuatın farklı yorumlanmasının önüne geçilip, ortak bir dil kullanımını sağlamak olarak açıklandı.
Toplantıda, Sağlık Bakanlığı Sağlık Hizmetleri Genel Müdür Yardımcısı Ömer Faruk Erbay, Ruhsatlandırma Daire Başkanı Mustafa Ferat, Mevzuat Daire Başkanı Süleyman Hafız Kapan, Genel Sekreter Serap Uluırmak, Mimar Arzu Aydın soruları cevaplandırdılar.
Toplantıya, Özel Hastaneler Platformu Derneği ve ASİD Yönetim Kurulu Üyeleri, İl Sağlık Müdürleri ve temsilcileri ile Gaziantep, Adana, Mersin, Osmaniye, Kilis, Hatay, Kahramanmaraş, Adıyaman, Şanlıurfa ve Malatya illerinde faaliyet gösteren özel hastaneler ve tıp merkezlerinden çok sayıda temsilci katıldı.