X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER GAÜN TDP Ekibi Yetim Ve Öksüzler Derneği’ni Ziyaret Etti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

GAÜN TDP Ekibi Yetim Ve Öksüzler Derneği’ni Ziyaret Etti

  • Giriş Tarihi: 7.4.2015 09:38 Güncelleme Tarihi: 7.4.2015 09:38
GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ (GAÜN) GÜZEL SANATLAR FAKÜLTESİ TEKSTİL VE MODA TASARIMI BÖLÜMÜ ÖĞRENCİLERİ “YEŞEREN UMUTLAR” TOPLUMSAL DUYARLILIK PROJESİ (TDP) KAPSAMINDA YETİM VE ÖKSÜZLER DERNEĞİ’NE ZİYARET ETTİ.
GAÜN TDP Ekibi Yetim Ve Öksüzler Derneği’ni Ziyaret Etti

Üniversitesi (GAÜN) Güzel Sanatlar Fakültesi Tekstil ve Moda Tasarımı Bölümü öğrencileri “Yeşeren Umutlar” Toplumsal Duyarlılık Projesi (TDP) kapsamında Yetim ve Öksüzler Derneği’ne ziyaret etti.
Ziyarette Tekstil ve Moda Tasarım Bölümü TDP Danışmanı Yrd.Doç. Dr. Nazan Avcıoğlu Kalebek,TDP ekibi ve Dernek Başkanı Hakan Gökşen, yetim ve öksüz öğrenciler için bundan sonra yapılacak çalışmalar ve yardımlar hakkında fikir alışverişinde bulundu.
Sosyal yaşamda ve okul hayatında problem yaşayan, geçim sıkıntısı çeken yetim ve öksüz çocuklara, yalnız olmadıklarını hissettirmek, sağlıklı bireyler olarak yetiştirebilmek ve özgüven kazandırmanın önemine değinen Tekstil ve Moda Tasarımı Bölümü Yrd.Doç.Dr. Nazan Avcıoğlu Kalebek, Gaziantep Üniversitesinin katkılarıyla yardımların devam edeceğini belirtti.
TDP Proje Uzmanı Simge Akbaş, yetim ve öksüz çocukları topluma kazandırmak, yaşadıkları sıkıntıları bir nebze olsun unutturabilmek amacıyla dernek çatısı altında eğitim ve öğretim gören çocuklar için etkinliklere devam etmenin toplum olarak herkesin görevi olduğunu dile getirdi. Öğrenciler tarafından memnuniyetle karşılanan ziyarette Dernek Başkanı Hakan Gökşen, dernek çatısı altında eğitim gören çocuklar için güzel bir sürpriz olduğunu söyledi.