X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Kitap Okuma Etkinliği
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Kitap Okuma Etkinliği

  • Giriş Tarihi: 13.4.2015 11:08 Güncelleme Tarihi: 13.4.2015 11:19
GAZİKENT GENÇLİK MERKEZİ, GENÇLERİ KİTAP OKUMAYA YÖNLENDİRMEK, KİTAP SEVGİSİNİ AŞILAMAK VE KİTAPLA YAŞAMAYI ALIŞKANLIK HALİNE GETİRMELERİNİ SAĞLAMAK AMACIYLA KİTAP OKUMA ETKİNLİĞİ GERÇEKLEŞTİRDİ.
Kitap Okuma Etkinliği

Gazikent Gençlik Merkezi, gençleri kitap okumaya yönlendirmek, kitap sevgisini aşılamak ve kitapla yaşamayı alışkanlık haline getirmelerini sağlamak amacıyla kitap okuma etkinliği gerçekleştirdi.
Gazikent Gençlik Merkezi üyeleri ve öğrenciler Kırkayak Parkı içerisinde kitap okuma etkinliği gerçekleştirdi. Etkinlik kitapseverler tarafından ilgi ve beğeni ile karşılandı. Gençlik merkezi çalışanları, gönüllüleri ve tüm gençler çeşitli kitaplar okudu ve etkinliği izleyenlere bu kitaplardan ise hediye ederek onların da okumaları sağlandı. Kitap okuma etkinliği ile ilgili açıklama yapan Gazikent Gençlik Merkezi Müdürü Tuncay Şahan, “Bu organizasyonu gerçekleştirmemize imkan sağlayan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürümüz Ömer Faruk Şiran’a, gençlik merkezine ve tüm katılımcılara teşekkür ediyorum. Ancak bu etkinlik burada kalmamalı, her zaman çevremizi kitap okumaya teşvik etmeliyiz” dedi.