X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Forum Gaziantep Koçtaş’la Çiçek Açıyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Forum Koçtaş’la Çiçek Açıyor

  • Giriş Tarihi: 5.5.2015 13:38 Güncelleme Tarihi: 5.5.2015 14:47
FORUM GAZİANTEP, ANNELER GÜNÜ’NE ÖZEL DÜZENLEYECEĞİ ETKİNLİKLE ÇİÇEK AÇACAK, ANNELER ÇİÇEK DİKİMİ İLE İLGİLİ ÖZEL EĞİTİMLER ALACAK.
Forum Gaziantep Koçtaş’la Çiçek Açıyor

Forum , Anneler Günü’ne özel düzenleyeceği etkinlikle çiçek açacak, anneler çiçek dikimi ile ilgili özel eğitimler alacak.
Forum Gaziantep, KOÇTAŞ ile birlikte anneler gününe özel 9-10 Mayıs tarihlerinde çiçek dikim atölyesi düzenliyor, ücretsiz dağıtılacak rengarenk çiçeklerin yanı sıra uzmanlar tarafından verilecek eğitimle anneler çiçeklerin dilinden daha iyi anlayacak.
Gaziantep’in gözde alışveriş ve yaşam merkezi Forum Gaziantep, ev sahipliği yaptığı keyifli etkinliklerine 9 ve 10 Mayıs tarihlerinde gün boyu devam edecek olan Anneler Günü’ne özel çiçek dikim atölyesi ile devam ediyor.
“Çocuklar için daha güzel bir dünya” sloganıyla yola çıkan Forum Gaziantep, Koçtaş’la birlikte gerçekleştirilecek etkinlikte, yüzlerce fidan ve çiçeği toprakla buluşturacak ve rengarenk mis kokulu çiçekler ile annelerin elinde eşsiz görüntülere sahne olacak.
Koçtaş Yapı Market’in katkılarıyla, Ziraat mühendislerinin denetiminde, Gaziantepli kadınların ve Forum Gaziantep ziyaretçilerinin anneler günü özel bir etkinlikle çiçek gibi kutlanacak.
Etkinliğine katılan ziyaretçilere, etkinlik sonunda Forum Gaziantep Kadınlar Kulübü tarafından hazırlanan sertifikalar takdim edilecek ve sertifikalarını alan kadınlar, saksılara ektikleri fidan ve çiçekleri 1 yıl sonra doğayla buluşturacak.