X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Şehitkamil’den Onatkutlar’a Sıfır Asfalt Çalışması
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Şehitkamil’den Onatkutlar’a Sıfır Asfalt Çalışması

  • Giriş Tarihi: 27.5.2015 10:38 Güncelleme Tarihi: 27.5.2015 10:42
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİ, İLÇE GENELİNDE ASFALTSIZ VE BOZUK YOL BIRAKMAMAK İÇİN ÇALIŞMALARINI HIZLI BİR ŞEKİLDE SÜRDÜRÜYOR. ONATKUTLAR MAHALLESİ’NDE İHTİYAÇ GÖRÜLEN YERLERDE SIFIR ASFALT ÇALIŞMASI YAPAN ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİ FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ EKİPLER
Şehitkamil’den Onatkutlar’a Sıfır Asfalt Çalışması

Şehitkamil Belediyesi, ilçe genelinde asfaltsız ve bozuk yol bırakmamak için çalışmalarını hızlı bir şekilde sürdürüyor. Onatkutlar Mahallesi’nde ihtiyaç görülen yerlerde sıfır asfalt çalışması yapan Şehitkamil Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, ilçe genelinde asfaltsız yol bırakmıyor.
Şehitkamil ilçesini yaşanabilir ilçe haline getirme yolunda çalışmalarını aralıksız sürdüren Şehitkamil Belediyesi, yaptığı sıfır asfalt çalışmalarıyla vatandaşların da memnuniyetini kazanıyor. Havaların ısınmasıyla birlikte asfalt çalışmalarına hız veren Şehitkamil Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Onatkutlar Mahallesi’nde bozuk ve tahrip olmuş yollarda sıfır asfalt çalışması yaptı. Yapılan hizmetlerden memnun kaldıklarını belirten Onatkutlar Mahalle Muhtarı Yaşar Korurer, “Mahallemize Belediyemiz tarafından çok güzel hizmetler geliyor. Belediye’ye telefon ettiğimiz an hizmet gelmeye başlıyor. Şuan Belediye ekiplerimiz mahallemizin 25 Nolu caddesini asfalt yapmaktalar. Şuanda yapılan bu asfaltın en az 20 yıl ömrü var. Şehitkamil Belediyemizin yapmış olduğu hizmetlerden çok memnunuz ve yapılan bu güzel hizmetlerin devamını diliyorum. Bundan dolayı başta Belediye Başkanımız sayın Rıdvan Fadıloğlu’na ve ekibine çok teşekkür ediyorum” dedi.