X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Mbtg Güney Afrika Yolcusu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Mbtg Güney Afrika Yolcusu

  • Giriş Tarihi: 19.6.2015 12:48 Güncelleme Tarihi: 19.6.2015 12:59
KISA ADI MBTG OLAN MAKARNA BULGUR BAKLİYAT VE BİTKİSEL YAĞLAR TANITIM GRUBU GÜNEY AFRİKA’DA GERÇEKLEŞTİRİLECEK OLAN AFRİKA BİG SEVEN FUARI’NA KATILMAK ÜZERE AFRİKA’YA GİDİYOR.
Mbtg Güney Afrika Yolcusu

Kısa adı MBTG olan Makarna Bulgur Bakliyat ve Bitkisel Yağlar Tanıtım Grubu Güney Afrika’da gerçekleştirilecek olan Afrika Big Seven Fuarı’na katılmak üzere Afrika’ya gidiyor.
21 Haziran’da başlayarak 23 Haziran’da son bulacak olan fuara 50 ülkeden yüzlerce firmanın katılacağı bildirilirken Afrika pazarının Türkiye için büyük önem taşıdığına dikkat çeken MBTG Başkanı Surur Aydın “Gıda sektörü için Afrika pazarı önemli ve çok büyük bir pazardır. Son zamanlarda bölgede yaptığımız çalışmaların geçtiğimiz yıllarda geri dönüşümünü aldık. Katılacağımız fuar da bu anlamda dünyanın en saygın fuarları arasında yer almaktadır. MBTG fuar süresince ürün tanıtımı yanında ülke tanıtımına da önemli katkılar sağlayacaktır. Aşçılarımız tarafından fuar süresince konuklara Türk yemekleri ikram edilecek olup profesyonel alıcılarla gerekli görüşmeler yapılacak ve MBTG üyesi kuruluşların iletişim bilgileri onlarla paylaşılacaktır. Temel hedefimiz dünyanın neresinde olursa olsun ürünlerimizin tanıtımı ve hak ettiği değerlerle pazarlanmasını sağlamaktır. Bugüne kadar onlarca ülkede onlarca fuara katıldık. Yapılan tanıtım çalışmalarımızın ihracatımıza olumlu yansıdığını görmekteyiz” dedi.
Güney Afrika’ya gidecek olan heyetin hazırlıklarını tamamladığı ve bugün fuara katılmak için gidecekleri de açıklandı.