X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER GAÜN’den 4 Öğretim Üyesi Atatürk Araştırma Merkezi Haberleşme Üyeliğine Seçildi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

GAÜN’den 4 Öğretim Üyesi Atatürk Araştırma Merkezi Haberleşme Üyeliğine Seçildi

  • Giriş Tarihi: 14.7.2015 17:08 Güncelleme Tarihi: 15.7.2015 17:11
ATATÜRKÇÜ DÜŞÜNCEYİ, ATATÜRK İLKE VE İNKILÂPLARINI, TÜRK KÜLTÜRÜNÜ, TÜRK TARİHİNİ VE TÜRK DİLİNİ BİLİMSEL YOLDAN ARAŞTIRMAK, TANITMAK, YAYMAK VE YAYINLAR YAPMAK AMACIYLA İLE KURULAN ATATÜRK KÜLTÜR, DİL VE TARİH YÜKSEK KURUMU HABERLEŞME ÜYELİĞİNE GAZİ
GAÜN’den 4 Öğretim Üyesi Atatürk Araştırma Merkezi Haberleşme Üyeliğine Seçildi

Atatürkçü düşünceyi, Atatürk ilke ve inkılâplarını, Türk kültürünü, Türk tarihini ve Türk dilini bilimsel yoldan araştırmak, tanıtmak, yaymak ve yayınlar yapmak amacıyla ile kurulan Atatürk Kültür, Dil ve Tarih Yüksek Kurumu Haberleşme Üyeliğine Üniversitesi’nden (GAÜN) 4 Öğretim üyesi seçildi.
GAÜN Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi Araştırma ve Uygulama Merkezi Müdürü Yrd. Doç. Dr. Yunus Emre Tansü, Sosyal Bilimler Enstitüsü Müdürü ve Tarih Bölüm Başkanı Prof. Dr. Hilmi Bayraktar, Gaziantep Eğitim Fakültesi Dekan Yardımcısı Yrd. Doç. Dr. Ayhan Doğan ve Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi Araştırma ve Uygulama Merkezi Müdür Yardımcısı Yrd. Doç. Dr. Mehmet Biçici Türkiye’nin tarih alanında en prestijli bilim kurumlarından Türkiye Cumhuriyeti Başbakanlık Atatürk, Kültür, Dil ve Tarih Yüksek Kurumu Atatürk Araştırma Merkezi Başkanlığı tarafından Haberleşme Üyeliği görevine seçildi.