X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Konukoğlu, Ramazan Bayramını Kutladı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Konukoğlu, Ramazan Bayramını Kutladı

  • Giriş Tarihi: 15.7.2015 16:08 Güncelleme Tarihi: 15.7.2015 17:11
GAZİANTEP SANAYİ ODASI YÖNETİM KURULU BAŞKANI ADİL KONUKOĞLU
Konukoğlu, Ramazan Bayramını Kutladı

Sanayi Odası (GSO) Yönetim Kurulu Başkanı Adil Konukoğlu, milletimizin ve tüm İslam aleminin mübarek Ramazan Bayramını kutladı.
Konukoğlu, yayımladığı kutlama mesajında, manevi güzellikleri barındıran bir Ramazan ayını daha huzur içinde geride bırakırken, bayrama kavuşmuş olmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirtti.
Sevginin, hoşgörünün ve kardeşliğin simgesi olan bayramların insanları kaynaştırıp bir araya getiren en güzel günlerden birisi olduğunu vurgulayan Konukoğlu, ‘’Hepimiz için çok anlamlı ve özel günler olan bayramlarda büyüklerimizle, gençlerimizle, çocuklarımızla beraber ayrı bir heyecan yaşıyoruz’’ dedi.
GSO Başkanı Konukoğlu, mesajında şunları kaydetti:
‘’Bayramı birlik içinde kutlayarak, mutluluklarımızı ve sevincimizi çoğaltalım. Her zaman bizleri bir arada tutan gelenek ve göreneklerimize sahip çıkalım. Dargınları barıştırmak, çocukların yüzünü güldürmek, yaşlıları mutlu etmek, muhtaçlara yardım eli uzatmak için bayramları fırsat bilelim. Bayramın İslam alemi başta olmak üzere bütün dünyaya huzur ve barış getirmesini temenni ederim. Bu duygularla, bütün hemşerilerimin ve milletimizin Ramazan Bayramını en iyi dileklerimle kutlar, aileleriyle nice mutlu bayramlar geçirmelerini dilerim.’’