X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Başkanlardan Hastalara Bayram Ziyareti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Başkanlardan Hastalara Bayram Ziyareti

  • Giriş Tarihi: 26.9.2015 15:18 Güncelleme Tarihi: 26.9.2015 15:28
ŞEHİTKAMİL İLÇE BELEDİYE BAŞKANI RIDVAN FADILOĞLU İLE AK PARTİ ŞEHİTKAMİL İLÇE BAŞKANI HALİL UĞUR, ÇOCUK HASTANESİ VE ŞEHİTKAMİL DEVLET HASTANELERİNDEKİ HASTALARI ZİYARET EDEREK BAYRAMLARINI KUTLADI.
Başkanlardan Hastalara Bayram Ziyareti

Şehitkamil İlçe Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu ile AK Parti Şehitkamil İlçe Başkanı Halil Uğur, Çocuk Hastanesi ve Şehitkamil Devlet Hastanelerindeki hastaları ziyaret ederek bayramlarını kutladı.
Şehitkamil İlçe Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu ve AK Parti Şehitkamil İlçe Başkanı Halil Uğur, Çocuk Hastanesi ve Şehitkamil Devlet Hastanelerine giderek hastaları ziyaret etti. Acil servisteki hastalarla sohbet edip geçmiş olsun dileklerinde bulunan başkanlar, daha sonra bayramlarını kutladı.
İlk önce Çocuk Hastanesine giden Rıdvan Fadıloğlu ve Halil Uğur, hastanede görevli personelle görüştü. Hastaları ziyaret eden Rıdvan Fadıloğlu ve Halil Uğur, geçmiş olsun dileklerinde bulunup bayramlarını kutladı. Daha sonra Şehitkamil Devlet Hastanesine giden başkanlar, buradaki hastane personeli ve hastaların da bayramını kutladı.