X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Güce İlçesinde Dar Gelirli Ailelere Giyim Yardımı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Güce İlçesinde Dar Gelirli Ailelere Giyim Yardımı

  • Giriş Tarihi: 23.3.2015 10:08 Güncelleme Tarihi: 23.3.2015 10:35
BAZI ÜNLÜ VE ÖNEMLİ TEKSTİL FİRMALARIN KATLILARI VE GÜCE İLÇE KAYMAKAMI AHMET AKYÜREK’İN ÇABALARIYLA İLÇEYE GÖNDERİLEN 110 KOLİ GİYİM MALZEMELERİ İHTİYAÇ SAHİBİ AİLELERE SOSYAL YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA VAKFI TARAFINDAN DAĞITILMAYA BAŞLANDI.
Güce İlçesinde Dar Gelirli Ailelere Giyim Yardımı

Bazı ünlü ve önemli tekstil firmaların katlıları ve Güce İlçe Kaymakamı Ahmet Akyürek’in çabalarıyla ilçeye gönderilen 110 koli giyim malzemeleri ihtiyaç sahibi ailelere Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından dağıtılmaya başlandı.
Güce Kaymakamı Ahmet Akyürek, toplam 110 koli içerisinde bulunan yaklaşık 1500 parça giyimin ilçedeki ihtiyaç sahibi vatandaşlara dağıtılmaya başlanıldığını söyledi.
Kaymakam Akyürek, ”Kolilerin içerisinde erkek, kadın ve çocuklara yönelik kazak, pantolon, mont ve ayakkabı gibi tüm giysiler mevcut. Bu giysileri Güce Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı’na başvuran ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza dağıtmaya başladık. İlçe ve köylerinde ikamet eden ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızın giyim yardımından faydalanabilmeleri için Güce Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı’na müracaat etmeleri gerekmektedir” dedi.