X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Görele’de İhtiyaç Sahipleri Yararına Vakıf Açılıyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Görele’de İhtiyaç Sahipleri Yararına Vakıf Açılıyor

  • Giriş Tarihi: 17.6.2015 13:08 Güncelleme Tarihi: 17.6.2015 14:48
GÖRELE BELEDİYESİ VE DEMİRCİ MEHMET SOSYAL HİZMET VAKFI TARAFINDAN AÇILACAK OLAN AŞEVİ RAMAZAN AYI VE SONRASINDA DA HİZMET VERECEK.
Görele’de İhtiyaç Sahipleri Yararına Vakıf Açılıyor

Görele Belediyesi ve Demirci Mehmet Sosyal Hizmet Vakfı tarafından açılacak olan aşevi Ramazan ayı ve sonrasında da hizmet verecek.
Görele Belediyesi ve Demirci Mehmet Sosyal Hizmet Vakfı tarafından Sayfiye Mahallesi’nde faaliyete geçecek olan aşevinden ihtiyaç sahiplerine her gün sıcak yemek ulaştırılması hedefleniyor.
Vakıfla ilgili bilgi veren Belediye Başkanı Tolga Erener, Ramazan ayında açılışı yapılacak olan aşevinin Ramazan ayından sonrada halkın hizmetinde olacağını söyledi. Açılacak olan aşevinin geçici bir iş olmadığını, geleceğe temel atma gibi olduğunu belirten Erener, “İlçemizde ekonomik durumu müsait olmayan vatandaşlarımızın güzel bir ortamda ve uygun bir şekilde istifade edebilecekleri bir yeri hizmete açmanın Ramazan ayında mutluluğunu yaşayacağız. Belediye olarak durumu olmayan ve tespit edilen vatandaşlarımıza da her gün sıcak yemek ulaştırmayı hedefliyoruz. Hizmete açacağımız aşevinin yardımsever vatandaşlarımızın da destekleriyle Ramazandan sonrada vatandaşlarımızın hizmetinde olacaktır. Görele’miz her geçen gün büyümeye gelişmeye ve yenilenmeye hızla devam etmektedir. Ben emeği gecen herkese teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.