X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Engelli Öğrencilere Kıyafet Yardımı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Engelli Öğrencilere Kıyafet Yardımı

  • Giriş Tarihi: 19.6.2015 11:28 Güncelleme Tarihi: 19.6.2015 11:31
GİRESUN’UN GÖRELE İLÇESİNDE REHABİLİTASYON MERKEZİNDEN EĞİTİM GÖREN YARDIMA MUHTAÇ ENGELLİ ÖĞRENCİLRE KIYAFET YARDIMI BAŞLATILDI
Engelli Öğrencilere Kıyafet Yardımı

Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği Görele Şubesi bölgede bulunan rehabilitasyon merkezlerinde eğitim-öğretim gören yardıma muhtaç engelli öğrenciler için kıyafet kampanyası başlatıldı.
Rehabilitasyon merkezlerinde eğitim gören engelli öğrenciler için kıyafet kampanyası başlattıklarını belirten Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği Görele Şubesi Dernek Başkanı Asiye Divli, her yıl geleneksel olarak yapılan kıyafet yardımı kampanyasının bu yıl rehabilitasyon merkezlerinde eğitim gören engelli öğrenciler için yapılacağını söyledi.
Bölge halkından yardım beklediklerini dile getiren Divli, evlerinde kullanılmayan eşyaları olan herkesin Görele Belediyesi Hayrullah Koç Parkında bulunan Türkiye Omurilik Felçlileri Derneğine gelerek eşyalarını teslim etmesini istedi.
Bölgede bulunan bazı rehabilitasyon merkezlerini gezdiğini belirten Divli, “Bizim amacımız ihtiyaç sahibi insanları ve öğrencileri mutlu edebilmek, toplanan elbiselerin kampanya bitiminde Rehabilitasyon merkezlerinde yardıma muhtaç olan öğrencilere teslim edeceğiz” dedi.