X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Ünlü Dizi Oyuncusu Ergün Demir Arjantin’den Maradona İle Türkiye’ye Selam Yolladı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Ünlü Dizi Oyuncusu Ergün Demir Arjantin’den Maradona İle Türkiye’ye Selam Yolladı

  • Giriş Tarihi: 10.7.2015 02:18 Güncelleme Tarihi: 10.7.2015 07:30
ARJANTİN'DE KATILDIĞI DANS YARIŞMASI İLE ADINDAN SÖZ ETTİREN ERGÜN DEMİR'E EFSANE FUTBOLCU MARADONA'DAN SÜRPRİZ ÜNLÜ TÜRK DİZİ OYUNCUSU ERGÜN DEMİR (SOLDA) EFSANE FUTBOLCU DİEGO ARMANDO MARADONA (SAĞDA)
Ünlü Dizi Oyuncusu Ergün Demir Arjantin’den Maradona İle Türkiye’ye Selam Yolladı

Ünlü dizi oyuncusu Argün Demir Maradona ile buluştu Türkiye’ye selamını yolladı.
“Binbir Gece” dizisinde canlandırdığı Ali Kemal karakteriyle tanınan Ergün Demir Arjantin’de katıldı bir dans programında Arjantinlilerin gönlünü fethetti.
Yağlıdere ilçesinde doğan ve 5 Yaşındayken ailesi ile birlikte gittiği Fransa’da Tiyatroya 10 yaşında başlayan Ergün Demir Arjantin’de katıldığı bir dans yarışmasında izleyenleri performansı ile büyülüyor. İyi bir futbol takipçisi olan Demir 20’li yaşlara kadar lisanslı bir futbol oynadı.
Ergün Demir Katıldığı Dans yarışmasında efsane futbolcu Maradona formasını hediye etmişti. Ünlü dizi oyuncusu Ergün Demir son olarak ise sosyal medya aracılığı ile takipçilerine Maradona ile çektiği bir videoyu paylaştı. Paylaştığı videoda “Anavatanım, canım ciğerim Türkiye’me, Diego Armando Maradona ve Jazmin Natour ile Buenos Aires’ten hasret dolu sevgilerimizi iletiyoruz” mesajını ekledi.