X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Görele Belediyesi Tarafından Düzenlenen Ramazan Etkinlikleri Sona Erdi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Görele Belediyesi Tarafından Düzenlenen Ramazan Etkinlikleri Sona Erdi

  • Giriş Tarihi: 13.7.2015 12:08 Güncelleme Tarihi: 13.7.2015 17:13
GÖRELE BELEDİYESİ RAMAZAN AYI ÖZEL ETKİNLİKLERİ İLLÜZYON GÖSTERSİ İLE SON BULDU.
Görele Belediyesi Tarafından Düzenlenen Ramazan Etkinlikleri Sona Erdi

Görele Belediyesi tarafından Cumartesi ve Pazar günleri düzenlenen Ramazan etkinliklerinin sonuncusu, Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışması ile tanınan Enver Ertaş’ın illüzyon gösterisi ile son buldu.
Görele Belediye Başkanı Tolga Erener, burada yaptığı konuşmada, Belediye olarak hizmet sözümüzü en iyi şekilde tutmaya çalıştıklarını, bu Ramazan ayında da halkın tekrar yanında olduklarını söyledi.
Bayramda sonra en son vizyon filmleri açık hava sineması ile halkın hizmetine sunacaklarını da belirten Başkanımız Erener,"Ramazan artık bitiyor. Rabbim ibadetlerimizi kabul eylesin. Öncelikle bize güzel anlar yaşatan Lev Organizasyondan Levent Kasap arkadaşımıza teşekkür ediyoruz. Belediye olarak bize vermiş olduğunuz hizmet görevini elimizden geldiği kadarıyla yapmaya çalışıyoruz. Yaz eğlenceleri, sosyal faaliyetlerle sizlerin yanında olmaya gayret gösteriyoruz. Buradan sizlere güzel bir müjde vermek istiyorum. Kumyalı Mahallemize çocuk oyun parkı yapacağız. Allah nasip ederse bayramdan sonra bu platformda en son vizyon filmleri açık hava sineması olarak sizin hizmetinize sunacağız. Belediye olarak hizmet sözümüzü en iyi şekilde tutmaya çalışıyoruz. Sizlerin yanında olmaya gayret gösteriyoruz” dedi.