X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Gümüşhane’de Şehit Savcı İçin Gıyabi Cenaze Namazı Kılındı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

’de Şehit Savcı İçin Gıyabi Cenaze Namazı Kılındı

  • Giriş Tarihi: 2.4.2015 13:58 Güncelleme Tarihi: 6.4.2015 17:53
ÇAĞLAYAN’DA BULUNAN İSTANBUL ADALET SARAYINDA TERÖR ÖRGÜTÜ MENSUPLARI TARAFINDAN REHİN ALINDIKTAN SONRA ŞEHİT EDİLEN CUMHURİYET SAVCISI MEHMET SELİM KİRAZ İÇİN AK PARTİ İL GENÇLİK KOLLARI ORGANİZASYONDA GIYABİ CENAZE NAMAZI KILINDI.
Gümüşhane’de Şehit Savcı İçin Gıyabi Cenaze Namazı Kılındı

Çağlayan’da bulunan İstanbul Adalet Sarayında terör örgütü mensupları tarafından rehin alındıktan sonra şehit edilen Cumhuriyet Savcısı Mehmet Selim Kiraz için AK Parti İl Gençlik kolları organizasyonda gıyabi cenaze namazı kılındı.
Kemaliye camiinde öğle namazının ardından kılınan gıyabi cenaze namazına Belediye Başkan Yardımcısı Yusuf Erdem, AK Parti İl Başkanı Hakkı Gündüz, Merkez ilçe başkanı Ömer Zor, AK Parti Gençlik Kolları İl Başkanı Hamdi Özer ve vatandaşlar katıldı.
Kemaliye Cami imam hatibi Sıddık Güler, şehit Savcı Kiraz için cemaatten helallik isterken, bir insanı kasten öldürenin bütün insanları öldürmüş gibi olduğunu söyledi ve şehitlikle ilgili mesajlar verdikten sonra namazı kıldırdı.
Namazın ardından beraberinde Gençlik Kolları İl Başkanı Hamdi Özer ile gazetecilere açıklamalarda bulanan AK Parti İl Başkanı Hakkı Gündüz, “Vatanımızı bölmek isteyen hainlere inşallah Allah fırsat vermeyecek, bu memleketi kimse bölemeyecek, birlik beraberliğimizi bozamayacaktır. İnşallah bu tür olayları tekrar yaşamayız. Şehidimize bir kez daha Allah’tan rahmet diliyoruz. Mekanı cennet olsun.” dedi.