X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Kelkit’te Şehit Polisler İçin Mevlid Okutuldu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Kelkit’te Şehit Polisler İçin Mevlid Okutuldu

  • Giriş Tarihi: 9.4.2015 22:28 Güncelleme Tarihi: 10.4.2015 00:17
GÜMÜŞHANE’NİN KELKİT İLÇESİNDE TÜRK POLİS TEŞKİLATI'NIN 170. KURULUŞ YILDÖNÜMÜ MÜNASEBETİYLE KELKİT İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ TARAFINDAN ŞEHİT POLİSLER İÇİN MEVLİT OKUTULDU.
Kelkit’te Şehit Polisler İçin Mevlid Okutuldu

’nin Kelkit ilçesinde Türk Polis Teşkilatı’nın 170. kuruluş yıldönümü münasebetiyle Kelkit İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından şehit polisler için mevlit okutuldu.
İlçe merkezindeki Büyük Camii’nde okutulan Mevlid-i Şerif’e, İlçe Emniyet Müdürü Nihat Dönmez, İlçe Müftüsü Selim Şahin, İl Genel Meclisi üyeleri Mustafa Pala, Ahmet Güler, MHP İlçe Başkanı Talip Güler, ilçe emniyet müdürlüğü personeli, polis eşleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Kelkit imam hatip ve müezzin kayyımların okuduğu Mevlid-i Şerif’in ardından cami çıkışında emniyet mensupları tarafından gül suyu ve şeker ikramı yapıldı.
Kelkit İlçe Müftüsü Selim Şahin, emniyet teşkilatı tarafından her yıl şehit polisler için Mevlid-i Şerif okutulduğunu söyleyerek, “Bu tür etkinliklerin devam etmesi biz din görevlileri ve cemaatimiz için de mutluluk verici bir durumdur. Polis teşkilatımızdan ahirete intikal edenlere Allah rahmet etsin. Mekanlarını cennet, geride kalanlarına sağlık, sıhhat ve sabır ihsan eylesin." dedi.