X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Tuncay Güney: Batı Türkiye'de derin operasyon yapıyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
kapat

Tuncay Güney: Batı Türkiye'de derin operasyon yapıyor

  • Giriş Tarihi: 5.7.2013 14:39 Güncelleme Tarihi: 5.7.2013 14:41

USA Sabah, Güney ile konuştu ve Gezi Parkı olaylarından uyuyan terörist örgütlere kadar pek çok konuyu bir toplantı için bulunduğu New York'ta sordu.

Ayhan Özmekik / NEW YORK

Kimileri Ergenekon'un kara kutusu, kimileri MİT dedi, MOSSAD diyen de oldu CIA diyen de... Tuncay Güney Kanada'da Beth Yisrael Congregation adlı bir Sinagog'ta Hahamlık yapıyor.

Türkiye'de gündem oldukça sıcak. Gezi Parkı eylemleri yakılıp yıkılan şehirler bir kaos fotoğrafı oluşturulmak isteniyor gibi. Siz ne düşünüyorsunuz?
Net olarak ifade edeyim, bu olaylar Batı'nın Türkiye'deki derin operasyonudur. Türkiye'deki müttefikleriyle birlikte küresel sermayenin ülkemizdeki sözde aydın, eğitimli, marjinal, Sovyet artıklarının Türkiye'yi kaosa sokma teşebbüsüdür. Batı, Fransız ihtilalinde olduğu gibi hala kaostan düzen çıkarabileceğine inanmaktadır. Ama hiçbir düzensizlikten düzen çıkmamıştır. Hangi hükümetler üstü güçler bir anda Türkiye'yi huzursuzluğa sürükledi? Perdenin arkasındaki gizli elin istekleri nelerdir? Bunlar üzerinde durulması gerekiyor.
Bakın bu gizli eller "eski Türkiye"yi istiyorlar. Ekonomik sıkıntılarla ve terörle boğuşan bir Türkiye'nin kimseye bir zararı yoktur. Aksine bu gizli ellerin çıkarınadır. Bu hükümetler üstü güçlerin Türkiye medyası içindeki işbirlikçilerinin maskesi düşürülmediği sürece her hükümet, her iktidar bu ve benzeri şantajlarla karşı karşıya gelecektir. Bu olaylar bir şantajdır.
Bu olayları organize edenlerin elebaşları, medya içindeki uzantıları, üniversitelerdeki destekçileri ve STK ayağı Türk istihbarat örgütü tarafından zaten biliniyordur.

kalan karakter 1000

inş cnm yaa inş cnm yaa

haha süper, yine buzlarını çözüp piyasaya sunmuşlar bu arkadaşı

Aynı Görüşte misiniz?
evet33
hayır86
cevapla 05.07.2013 17:33
kafkaslı kafkaslı

asla başaramazlar adam lazım bizi bizden ayırmaya

Aynı Görüşte misiniz?
evet98
hayır11
cevapla 05.07.2013 17:20
semocan semocan

adamı sevmem ,ne olduğu belli değil ama söyledikleri çok doğru.bu hareketler doğruca başbakana yapılıyor.tehlikeli gördükleri için.kimseden korkmadığı için.inşaallah güzel allahım yolunu açık eder,yola devam eder.yanındayız.........

Aynı Görüşte misiniz?
evet142
hayır29
cevapla 05.07.2013 17:05
Mustafa Pek Mustafa Pek

Ne kadar darbe uşağı varsa karşısında on katı Türkiyeyi onlara dar edecek Vatansever bulunmaktadır.

Aynı Görüşte misiniz?
evet161
hayır19
cevapla 05.07.2013 16:55
KARTALLI KARTALLI

TESBİT DOĞRU.

Aynı Görüşte misiniz?
evet147
hayır23
cevapla 05.07.2013 16:23

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan SABAH veya sabah.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.