X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER AK Parti'nin 13 büyükşehir ilçe adayları
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

AK Parti'nin 13 büyükşehir ilçe adayları

  • Giriş Tarihi: 21.1.2014 14:30 Güncelleme Tarihi: 21.1.2014 15:59

AK Parti'nin 13 büyükşehir ilçe adayları bugün Parti Genel Merkezi'nde açıklandı. Açıklamayı AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Şahin yaptı.

Başbakan belediye başkan adaylarını açıkladı

AK Parti'nin Ankara'daki ilçe belediye başkan adayları belli oldu.
Akyurt: Gültekin Ayantaş
Altındağ: Veysel Tiryaki
Ayaş: Bülent Taşan
Bala:İbrahim Gürbüz
Beypazarı: Tuncer Kaplan
Çamlıdere: Hazım Caner Can
Çankaya: Barış Aydın
Çubuk: Tuncay Acehan
Elmadağ:Gazi Şahin
Etimesgut:Rıza Gezer
Evren: Abdülkadir Demirci
Gölbaşı: Fatih Duruay
Güdül: Havva Yıldırım
Haymana: Hacı Aysu
Kalecik: Filiz Ulusoy
Kazan: Lokman Ertürk
Keçören: Mustafa Ak
Kızılcıhamam: Muhittin Güney
Mamak: Mesut Akgül
Nallıhan: Mehmet Mete
Polatlı:Yakup Çelik
Pursaklar:Selçuk Çetin
Sincan:Mustafa Tuna
Ş.Koçhisar: Gerda Polat
Yenimahalle: Adem Ceylan

AK Parti'nin Konya ilçe adayları belli oldu.
Ahırlı: İsa Akgül
Akören: Muzaffer Tuzlukçu
Akşehir: Salih Akkaya
Altınekin: Ali Poçan
Beyşehir: Murat Özaltun
Bozkır: İbrahim Gün
Cihanbey: Mehmet Kale
Çeltik: Mehmet Ekizoğlu
Çumra: Mehmet Oğuz
Derbent: Hamdi Acar
Derebucak: Ahmet Kısa
Doğanhisar: Möer Kayhan
Emirgazi: Süleyman Kaygısız
Ereğli: Özkan Özüven
Güneysınır: İsmail Özcan
Hadim: Ahmet Hadimoğlu
Halkapınar: Mesut Önder
Hüyük: Mehmet Şahin
Ilgın: Halil İbrahim Oral
Kadınhan: Mehmet Nuri Ödük
Karapınar: Mehmet Yaka
Karatay: Mehmet Hançerli
Kulu: Ahmet Yıldız
Meram: Fatma Toru
Sarayönü: Nafiz Solak
Selçuklu: Uğur İbrahim Altay
Seydişehir: Mehmet Tutal
Taşkent: Osman Arı
Tuzlukçu: Mustafa Sak
Yalınhüyük: Hasan Koçer
Yunak: Abdullah Emre Demirhan


AK Parti'nin Gaziantep ilçe belediye başkan adayları belli oldu.
Araban Mehmet Özdemir
Islahiye: Kemal Vural
Karkamış: Nuh Kocaaslan
Nizip: Hacı Fevzi Akdoğan
Nurdağı: Mehmet Yıldırır
Oğuzeli: Süleyman Akgün
Şahinbey: Mehmet İhsan Tahmazoğlu
Şehitkamil: M. Rıdvan Fadıloğlu
Yavuzeli: Mustafa Kemal Sakaroğlu


AK Parti'nin Diyarbakır ilçe belediye başkan adayları belli oldu.
Bağlar: Alaattin Parlak
Bismil: Ali İhsan Merdanoğlu
Çermik: Mehmet Akdağ
Çınar: Mehmet Ali Arzu
Çüngüş: Zübeyir Arslanca
Dicle: Mehmet Faysal Ensarioğlu
Eğil: Mehmet Karakaş
Ergani: Abbas Hüseyinoğlu
Hani: Mehmet Fatih Kayhan
Hazro: Faruk İncel
Kayapınar: Mehmet Zülküf Güneli
Kulp: Abdullah Özgen
Lice: Mehmet Sait Demir
Silvan: Garip Gündoğdu
Sur: Abdurrahman Kurt
Yenişehir: Sıbgatullah Seydaoğlu


AK Parti'nin Kayseri ilçe belediye başkan adayları belli oldu.
Akkışla: Ali Ergül
Bünyan: Şinasi Gülcüoğlu
Develi: Mehmet Cabbar
Felahiye: Vural Coşkun
Hacılar: Doğan Ekici
İncesu: Zekeriya Karayol
Kocasinan: Mustafa Çelik
Melikgazi: Memduh Büyükkılıç
Özvatan: Nasip Aksoy
Pınarbaşı: Yusuf Kemal Altıparmak
Sarıoğlan: Ali Taştan
Sarız: Ömer Akpınar
Talas: Mustafa Palancıoğlu
Yahyalı: Esat Öztürk
Yeşilhisar: Abdulkadir Akdeniz


AK Parti'nin Erzurum ilçe belediye başkan adayları belli oldu.
Aşkale:Enver Başaran
Aziziye:Muhammed Cevdet Orhan
Çat:Melik Yaşar
Hınıs: Sebahattin Kızıltaş
Horasan:Abdulhatem Bastem
İspir: Osman Çakır
Karaçoban: Sedat Gümüş
Karayazı: Seyfettin Kırık
Köprüköy: Osman Belli
Narman: Yücel Ahmet İşleyen
Oltu: İbrahim Ziyrek
Olur: Rüstem Polat
Palandöken : Orhan Bulutlar
Pasinler: Ünsal Sertoğlu
Pazaryolu: Recep Kaplan
Şenkaya: Görbil Özcan
Tekman: Müfit Bingöl
Tortum: Hasan Çakmak
Uzundere: Muhammet Halis Özsoy
Yakutiye: Ali Korkut


AK Parti'nin Manisa ilçe belediye başkan adayları belli oldu.
Ahmetli: Ahmet Alhan
Akhisar: Salih Hızlı
Alaşehir: Adnan Özdişçi
Demirci: Selami Selçuk
Gölmarmara: Kamil Öz
Gördes: Muhammed Akyol
Kırkağaç: Yaşar İsmail Gedüz
Köprübaşı: Zafer Mergen
Kula: Selim Aşkın
Salihli: Hüsnü Tuğrul
Sarıgöl: Ali Aybal
Saruhanlı: Hüseyin Yaralı
Selendi: Muhammed Akcan
Soma: Hasan Ergene
Şehzadeler: Ömer Faruk Çelik
Turgutlu: Mustafa Serhat Orhan
Yunusemre: Mehmet Çerçi


BURSA

Nilüfer: Mustafa Esgin

Harmancık: Mustafa Çetinkaya

Büyükorhan Hasan Taş

Orhaneli İrfan Tatlıoğlu

Karacabey Ali Özkan

Keles Metin Teke

Gürsu Cüneyt Yıldız

İznik Osman Sargın

Yıldırım İsmail Hakkı Edebali

Osmangazi Mustafa Dündar

Gemlik Refik Yılmaz

Yenişehir Süleyman Çelik

Mustafakemalpaşa Sadi Kurtulan

Kestel Yener Acar

İnegöl Alinur Aktaş

Mudanya Arif Bayrak

Orhangazi Neşet Çağlayan


MALATYA

Battalgazi - Selahattin Gürkan

Yeşilyurt - Hacı Uğur Polat

Akçadağ - Ali Kazgan

Arapgir - Haluk Cömertoğlu

Arguvan - Vahap Doğan

Hekimhan - Kemal Deniz

Darende -Dr. Süleyman Eser

Doğanşehir- Vahap Küçük

Doğanyol- Recep Gülbey

Kale- Cemal Akdemir

Kuluncak- Mehmet Boyraz

Pütürge - Mehmet Polat

Yazıhan- Nevzat Öztürk


KAHRAMANMARAŞ

ONİKİŞUBAT İLÇESİ: HANEFİ MAHÇİÇEK
DULKADİROĞLU İLÇESİ: NECATİ OKAY
ELBİSTAN: DURMUŞ KÜÇÜK
ANDIRIN: BAKİ TEZCAN
AFŞİN: MEHMET FATİH GÜVEN
GÖKSUN: HÜSEYİN COŞKUN AYDIN
PAZARCIK : YAKUP HAMDİ BOZDAĞ
TÜRKOĞLU : OSMAN OKUMUŞ
EKİNÖZÜ: NURİ ÇELEĞEN
NURHAK: ALİ UZUN
ÇAĞLAYANCERİT: ÜZEYİR KIZILSEKİ


KOCAELİ

İzmit Nevzat Doğan

Derince Ali Haydar Bulut

Körfez İsmail Baran

Başiskele Hüseyin Ayaz

Gebze Adnan Köşker

Karamürsel İsmail Yıldırım

Gölcük Mehmet Ellibeş

Darıca Şükrü Karabacak

Kartepe Hüseyin Üzülmez

Çayırova Şevki Demirci

Dilovası Ali Totar

Kandıra Ünal Köken


ANTALYA

Akseki: İsmet Uysal

Aksu: Halil Şahin

Alanya: Hasan Sipahioğlu

Demre: Süleyman Topçu

Döşemealtı: Nurettin Tursun

Elmalı: Ümit Öztekin

Finike: Nail Dülgeroğlu

Gazipaşa: Adil Çelik

Gündoğmuş: Mehmet Özeren

İbradı: Muharrem Kaya

Kaş: Halil Kocaer

Kemer: Yusuf Uras

Kepez: Hakan Tütüncü

Konyaaltı: Remzi Sadi

Korkuteli: Mustafa Akdeniz

Kumluca: Hüsamettin Çetinkaya

Manavgat: Recep Barut

Muratpaşa: Cihan Bulut

Serik: Ramazan Çalık


ESKİŞEHİR

Beylikova: Özkan Alp

Çifteler: Metin Özen

Günyüzü: Mehmet Remzi Arayıt

Han: Mutafa Pekak

Odunpazarı: Nevzat Önder

Tepebaşı: Orhan Soydaş

İnönü: Kadir Bozkurt

Mahmudiye: Ayşe Güney