X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Ünlü astrologtan Türkiye tahmini!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Ünlü astrologtan Türkiye tahmini!

  • Giriş Tarihi: 22.11.2014 09:53 Güncelleme Tarihi: 22.11.2014 10:48
Ünlü astrologtan Türkiye tahmini!
Ünlü astrologtan Türkiye tahmini!

Tahminleriyle dünyadaki önemli olaylar konusunda uyarıda bulunan astrolog Joni Patry, Türkiye’deydi. Sorularımızı yanıtlayan astrolog, Türkiye ve dünyaya dair tahminlerini paylaştı

Dünyaca ünlü astrolog Joni Patry, Vedik astroloji sayesinde dünyadaki birçok önemli olayı önceden bildi. Gezi olaylarını, ebola salgınını tahmin etti. Amerikalı astrolog, tüm dünyada şubeleri bulunan ünlü bir Fransız restoran zincirinin de sahibi. Ciddi bir servete sahip olduğu konuşulan Patry'nin Türkiye'de de basılan "Astrolojiyi Kullanarak Nasıl Zengin Olunur?" adlı bir kitabı bulunuyor. "Naturel Beden, Zihin ve Ruh Sağlığı Festivali" için Türkiye'ye gelen Patry, Haber Türk'ten Ekin Türkantos'un sorularını yanıtladı, Türkiye için de uyarılarda bulundu.

-Hikâyeniz nerede, nasıl başladı?

Astrolojiye ilgim küçük yaşlarda başladı. Hiç unutmam; 8 yaşımdayken Başkan John F. Kennedy, 22 Kasım 1963'te Dallas'a gelmeden bir gece önce, Jeane Dixon televizyondan başkana seslenerek Dallas'a gitmemesi gerektiğini, öldürülebileceğini söylemişti. Ben Dallas'ta yaşıyordum ve ertesi gün akıllara gelmeyen şey gerçek oldu! Önceden hayatımızı yönlendirecek bilgilere sahip olmanın değeri beni büyüledi. Dünya çapında, geleceği haber veren en kesin sistem astrolojidir. 35 senedir astrolojiyi inceliyorum ve Hint astrolojisi sistemi olan Vedik astroloji ile kusursuz sonuçlara varıldığını gördüm.

-Kişisel danışmanlık verdiğiniz isimlere en çok neleri tavsiye edersiniz?

Gezegenler, kişinin doğum haritasında her yaş için farklı deneyimlere değinirler. Böylece çoğu insan gezegenlerin işaret ettiği bilgileri kontrol etmeyi ister. Daha zamanı gelmemişken kendi arzu ve isteklerini empoze etmeye kalkarlar. Oysa gezegenlere teslim olup hareket etmek en iyisidir. Ve para her zaman mutluluk getirmez. Kişi kendi ruhsal gerçekliğine odaklanınca hayat ona bolluk ve bereket getirir.

#Sayfa#

-Astroloji ile ilgilenen insanlara neler tavsiye edersiniz?

Çok iyi bir öğretmen gerekir. Hiçbir şey evrenin nasıl çalıştığını anlamak kadar büyük haz veremez. Yalnızca Ay'ın evrelerini ve gezegenlerin geri gidiş dönemlerini bilmek dahi karar vermekte yardımcı olabilir. Ay'ın ilk çeyreği ile dolunay arasında Ay'ın büyüdüğü dönem, projeleri harekete geçirme zamanıdır. Dolunay ile son çeyrek arasındaki dönem ise işleri bitirme zamanıdır. Merkür geri giderken hayatınızı yeniden düzenlemek için uygundur. Her şeyin bir zamanı vardır ve astroloji en doğru zamanı verir. Çiftçilerin tohum ekme takvimi de bunun üzerine kurulmuştur.

-İnsanların yıldız haritalarında kariyer, başarı, sağlık ve aşk hayatları görülebiliyor. Peki ölüm?

Bu konuda yorum yapar mısınız? Hindistan'da astrologlar ne zaman öleceğinizi tahmin edebilir. Ama bu tahmini atlatıp yaşama devam eden çok kişi tanıyorum. Ben ölüm tahmininde bulunmam. Her birimizin özgür irademizle farklı bir seçim yapabileceğine inanırım. Modern bilim, kemoterapi ve açık kalp ameliyatı olmasaydı çok insan çoktan ölmüş olurdu. Yani çoğu insan ölebileceği kritik günü geride bırakabildi. Sevdiklerimin haritalarında ölüm tarihlerini görebildim. Ama danışanlarıma yalnızca hayatlarını yaşamalarında yardımcı olacak bilgileri veririm.

-İnsanların spiritüel yeteneklere duyduğu ilgi giderek artıyor. Astrolojiye de bu anlamda ilgi büyük... Kadim bilgeler "Kendini bilmek her şeyi bilmektir" der. Kendi eksikliklerini nasıl değiştirebileceğini idrak edersen hayatındaki sorunlar ortadan kalkar.

#Sayfa#

BÜYÜK OLAY 2016'DA GERÇEKLEŞECEK

-Türkiye'nin haritası ile ilgili neler söylersiniz? Gezi olaylarını bildiğiniz konuşuluyor...
Evet, dünya çok önemli bir kırılma noktasında geçiyor. Bu dönem dünyayı kontrol eden güçlerin yıkılma zamanı. Bu sebeple diktatörlük sistemiyle yönetilen ülkeler değişim geçirmekte. Çünkü halklar mücadele veriyor. Bu döngüler defalarca tekrarlanır. Dünya daha fazla sorunlarla karşılaşacak. Esas faktörlerden biri din ile ilgili, yani örgütlü insan yapımı din ile. İnsanları bölerek birbirinden ayıran ve dünyada savaşı oluşturanın bu olduğu anlaşılmaya başladı. Aramızdaki farklılıkları değil benzerliklerimizi anlamalıyız.

-Türkiye sizce ne zaman refaha kavuşacak?
Önümüzdeki 2 sene Türkiye için zor olacak. İyileşmeden önce daha çok şeyin ortaya çıkması gerek. Büyük olay ise 2016'da gerçekleşecek. Bu dönem, dünya çapında ve özellikle Türkiye'de ne olacağının kestirilemediği bir süreç olarak yaşanacak.

-Türkiye'nin haritasında ilk neyi göz önüne alırsınız?
Eğer Batı astrolojisine bakıyorsanız Akrep. Vedik astrolojide ise Terazi. Vedik astrolojide sideral zodyağa bakarız. Satürn daha yeni burç değiştirdi ve bu Türkiye'yi düşmanları ve sınırları açısından özellikle ilgilendiriyor. Türkiye'nin düzenini bozmak için ciddi girişimler olacak. Önümüzdeki mayıs Türkiye, bir isyan ya da saldırı ile karşılaşacak. Güvenliği sağlamak için tüm önlemler mutlaka alınmalı. Bu konu hafife alınamaz. 2017'ye gelindiğinde nihai sonuçlar barış ve şifalanma getirecek. Bu patlayıcı hadiseler sayesinde Türkiye daha iyi bir yerde olacak. Ekonomi güçlenip gelişecek ve barış galip gelecek.

-Siyaset, ekonomi, altın ve döviz kurları nasıl olacak?
Borsa uçlarda gezebilir ve akıllı davranabilirlerse çoğu kişi para kazanabilir. Ancak unutmayın ki, önümüzdeki yaz finansal durum kötüleşecek. En iyi yatırım altın. Martta dünya çapında kritik olaylar başlayacak. Jüpiter temmuza kadar Yengeç'te kalacak, korkunç yağışlar ve sellere neden olacak. Su yolları ve göller kirlenebilir, su kaynaklarına toksin ve hastalıklar karışabilir. Mutlaka temiz su içtiğinizden emin olun. Türkiye için yepyeni bir dönem geliyor. Güçlenerek Ortadoğu'da barış sağlayıcı bir rol alıyor. Öyle akımlar başlatılıyor ki, tüm dünyanın örnek aldığı bir rol model oluyor. Türkiye, Çin ile ticari işbirliğine giriyor ve bu ekonomiye müthiş yardım ediyor. Gemi taşımacılığı büyük gelişme kaydediyor. Ama yiyecek fiyatları, özellikle et fiyatları artacak. 2015 yazı boyunca en iyi yatırım İstanbul'da gayrimenkul olacak. Türkiye'nin dört bir yanından insanlar toplanıyor ve yaşayacak, barınacak konutlara gereksinim duyacaklar.

KAYNAK: Haber Turk