X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER 'Zekeriya Öz, İbrahim Tatlısesi'i tutuklayacaktı'
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

', i'i tutuklayacaktı'

  • Giriş Tarihi: 10.2.2015 13:48 Güncelleme Tarihi: 10.2.2015 14:41
'Zekeriya Öz, İbrahim Tatlısesi'i tutuklayacaktı'
'Zekeriya Öz, İbrahim Tatlısesi'i tutuklayacaktı'

Gazeteci Süleyman Özışık, 'ün 'le ilgili olarak. "Vurulmasaydı 'ya yardım ve yataklıktan iki gün sonra içeri alacaktık yakayı kurtardı" dediğini ileri sürdü.

Kanal A'da A Politik'e konuk olan Gazeteci Süleyman Özışık, 'ün 'in vurulduğu gece, "Vurulmasaydı 'ya yardım ve yataklıktan iki gün sonra içeri alacaktık yakayı kurtardı bilmem ne..." dediğini söyledi.

Süleyman Özışık'ın programda öne çıkan konuşmaları şöyle:

HAKAN FİDAN DİYARBAKIR'DAN ADAY OLABİLİR


"Bu süreçte benim söyleyebileceğim şey şu Hakan Fidan, Sayın Cumhurbaşkanı şerh kararını koydu ama burada asıl karar verici kendisinin de söylediği gibi, Başbakan Ahmet Davutoğlu hoca. Hakan Fidan istifa etti ve bunun geri dönüşü mümkün değil. Bana gelen bilgilere göre Hakan Fidan Doğu ve Güneydoğu'da söz sahibi ve sözünü dinleten ve çözüm sürecinde elini taşın altına koymayan Milletvekilleri olduğu için, Diyarbakır'dan aday gösterilme ihtimali var."


#Sayfa#

ERDOĞAN ZEKERİYA ÖZ'ÜN PEŞİNİ BIRAKMIYOR

ZEKERİYA ÖZ, İBRAHİM TATLISES'İ İÇERİ ALACAKTI

"Bir de konu dışında bir şey aktarmak istiyorum. Geçtiğimiz günlerde Gülen Hareketinden ayrılan ve arkasını dönen bir kardeşimle bir araya geldik bana dehşet verici bir bilgi aktardı. İbrahim Tatlıses'in vurulduğu gece, Savcı Zekeriya Öz Gülen Hareketine mensup bazı kişilerle bir arada oturuyor ve İbrahim Tatlıses hakkında hakarete varacak, bir cümle ile, "Vurulmasaydı PKK'ya yardım ve yataklıktan iki gün sonra içeri alacaktık..." Yakayı kurtardı bilmem ne... diye hakaret ediyor.