X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Pensilvanya'nın ihanet medyası
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Pensilvanya'nın ihanet medyası

  • Giriş Tarihi: 23.2.2015 10:14 Güncelleme Tarihi: 23.2.2015 13:47
Pensilvanya'nın ihanet medyası
Pensilvanya'nın ihanet medyası

Her milli meselede bir ihanetle karşımıza çıkan Pensilvanya suç örgütü, Türkiye ordusunun Süleyman Şah operasyonuna da alçakça saldırdı. Operasyonu ilk saatlerinden itibaren sosyal medya üzerinden deşifre ederek sınır ötesindeki askerimizin can güvenliğini tehlikeye sokan örgütün gazeteleri, bugünkü manşetleriyle İsrail medyasını hatırlattı.

İSRAİL MEDYASI GİBİ ÇALIŞIYORLAR

Fethullah Gülen'in kontrolündeki Zaman, Bugün, Millet, Taraf, Cumhuriyet ve Sözcü gazeteleri yine ihanette sınır tanımadı. Bütün dünyanın "askeri ve diplomatik zafer" olarak yorumladığı Süleyman Şah türbesi operasyonuna alçakça saldıran Pensilvanya medyası, Paralel örgütün nasıl bir ihanet içinde olduklarını bir kez daha gösterdi. Türk askerinin bölgeden çekilmesinin ardından çatışmaların hızlandığını görmezden gelen Paralel örgüt, aylardır sürdürdüğü "Türkiye'yi savaşa sokma politikasını" Süleyman Şah türbesi gibi milli bir mesele üzerinden bir kez daha alçakça bir tahrikle gündeme getirdi.

Yolsuzluk olmadığını Paralelciler de itiraf etti

TETİKÇİ HABER SİTELERİ BOŞ DURMADI

Haber kaynakları deşifre olmasına rağmen ihanetine devam eden Fuatavni'yi kullanmaya devam eden Paralel örgütün tetikçi haber siteleri rezil bir üslupla Türkiye'nin Şah Fırat operasyonunu itibarsızlaştırmaya çalıştı. Attıkları başlıklarla Türkiye ordusunu küçük duruma düşürmeye çalışan tetikçi haber siteleri, aşırı kilo alarak 150 kiloya ulaşıp 2010 yılında çürük raporu alan Zekeriya Öz'ün savaş çığırtkanlığı yapan sözde "kahramanlık" tweetlerini manşetten verdi.

#Sayfa#

PARALEL KULAKLAR KOPARILDI, ŞAH FIRAT SABOTE EDİLEMEDİ

Bir yandan çözüm sürecini sabote ederken diğer yandan KCK ve HDP ile kaos senaryoları üreten Paralel örgüt, en önemli milli davalarda bile Türkiye'yi arkadan vurmaktan çekinmedi. Geçmişteki birçok uluslararası önemli hamlelerimizi önceden basına sızdırarak Türkiye'ye ihanet eden örgüt, TİB'den, dışişlerinden ve Emniyet istihbarattan paralel kulakların koparılması nedeniyle Şah Fırat operasyonunu sabote edemedi.

ASKERİN GÜVENLİĞİNİ TEHLİKEYE DÜŞÜRDÜLER

Türk askeri sınırın 200 km içerisinde iken operasyonu sosyal medyada deşifre ederek Mehmetçiğin can güvenliğini tehlikeye sokan Paralel örgüt, gece saatlerinden itibarın operasyonu itibarsızlaştırmak için elinden geleni yaptı. Büyük bir gizlilik içinde yürütülen operasyonun gecenin ilk saatlerinden itibaren Paralel örgüt tarafından deşifre edilmesi "ihanet" olarak yorumlandı.

#Sayfa#

TÜRBENİN DAHA ÖNCE İKİ KEZ TAŞINDIĞINI GİZLEDİLER

Daha önce 1939 ve 1973 yıllarında iki kez taşınan Süleyman Şah türbesinin 800 yıl sonra taşındığı yalanını söylemekten çekinmeyen Pensilvanya medyası, bayrak ve kutsal emanetler üzerinden ihanetini sürdürdü. Pensilvanya medyasının sosyal medyadaki tetikçilerinin bu ihaneti Gülen hareketi içinde bile tepki ile karşılandı.

Kaynak: Sabah.com.tr