X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Başbuğ'dan 'F-4' açıklaması
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Başbuğ'dan 'F-4' açıklaması

  • Giriş Tarihi: 8.3.2015 23:33
Başbuğ'dan 'F-4' açıklaması
Başbuğ'dan 'F-4' açıklaması

Genelkurmay eski Başkanı Emekli Org. İlker Başbuğ, yeni kitabının imza gününde düşen F-4 uçaklarıyla ilgili açıklamalarda bulundu.

Yeni kitabının imza gününde konuşan Genelkurmay eski Başkanı Başbuğ F-4 uçaklarının art arda düşmesiyle ilgili olarak "Bu konudaki spekülasyonları doğru bulmuyorum. Bu kazaların üst üste gelmesinin acı bir tesadüf olduğunu düşünüyorum...Komplolara inanmıyorum doğru olduğunu düşünmüyorum. İnanmamak, etkisi altına girmemek lazım" dedi.

Genelkurmay Eski Başkanı Emekli Orgeneral İlker Başbuğ, Kanyon Alışveriş Merkezi'ndeki D&R mağazasında "Nasıl Bir Türkiye" isimli yeni kitabını imzaladı. Geçen sene bugün de aynı yerde imza gününe katılan Başbuğ, kadınlar günündeki bu imza gününde kendisine özellikle kadın ve gençlerin gösterdiği ilgiden memnun olduğunu söyledi.

"KOMPLOLARA İNANMIYORUM"


Başbuğ, art arda düşen F-4 uçaklarıyla ilgili kamuoyundaki tartışmalarla ilgili bir soruya da yanıt verdi. Başbug, "Bu konudaki spekülasyonları doğru bulmuyorum. Bu kazaların üstüste gelmesi acı bir tesadüf olduğunu düşünüyorum. Ölen pilotlarımıza rahmet diliyorum. Ne olmuş olabilir? İncelemeyle ortaya çıkacaktır.