X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Hürriyet rezil oldu!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

rezil oldu!

  • Giriş Tarihi: 8.5.2015 16:31 Güncelleme Tarihi: 8.5.2015 22:02
Hürriyet rezil oldu!
Hürriyet rezil oldu!

Aylardır Türkiye’yi koalisyon hükümetine hazırlamak için bir kamuoyu algısını yönetmeye çalışan Gazetesi, son operasyonunda rezil oldu. “İngilizler yine koalisyon dedi” başlığını atan Hürriyet, Muhafazakar Parti’nin tek başına hükümeti kurması ile ile büyük bir şok yaşadı.

Paralel medya, Aydın Doğan medyası ittifakı aylardır Türkiye'yi bir koalisyon hükümeti fikrine alıştırmaya çalışıyor. Toplumu koalisyon bataklığına sürüklemek için çeşitli algı operasyonları yürüten Doğan medyası son operasyonunda dünyaya rezil oldu.

HÜRRİYET İNGİLTERE'DE KOALİSYON HÜKÜMETİ KURULACAĞINI AÇIKLADI

"İngilizler yine koalisyon dedi" başlığını atan , Muhafazakar Parti'nin tek başına hükümeti kurması ile büyük bir şok yaşadı.

Seçimi kaybeden 3 parti lideri istifa etti
KRALİÇE MUHAFAZAKAR PARTİ'YE TEK BAŞINA HÜKÜMET KURMA YETKİSİ VERDİ

İngiltere'de dün yapılan den 326 milletvekili çıkararak tek başına iktidar için gerekli çoğunluğa ulaşan Muhafazakar Parti'nin lideri David Cameron İngiltere Kraliçesi 2. Elizabeth'ten hükümeti kurma yetkisi aldı.

HÜRRİYET MUHALEFET LİDERLERİNİN İSTİFASINI GİZLEDİ!

Okurlarına yanıltıcı bilgi vererek İngiltere'de koalisyon hükümetinin kurulacağını açıklayan Hürriyet, seçimleri kaybeden muhalefet liderlerinin görevlerinden istifa ettiğini ise gizledi.

Seçimden yenilgiyle çıkan İşçi Partisi'nin lideri Ed Miliband, UKIP lideri Nigel Farage ve Liberal Demokratlar'ın lideri Nick Clegg ise partideki görevlerinden istifa etti.