X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Yusuf Halaçoğlu'ndan ilk açıklama!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

'ndan ilk açıklama!

  • Giriş Tarihi: 13.7.2015 14:44 Güncelleme Tarihi: 13.7.2015 16:39
Yusuf Halaçoğlu'ndan ilk açıklama!
Yusuf Halaçoğlu'ndan ilk açıklama!

Meclis Başkanlığı seçimiyle ilgili olarak ve arasında yaşanan karşılıklı suçlamalarda koltuğundan olan MHP'li Halaçoğlu bugün açıklama yaptı.

Düzenlediği basın toplantısında 'Baykal'a oy verseydik, dinsiz partinin adamını seçtirdik suçlamasıyla karşılaşacaktık" diyen Halaçoğlu, koltuğundan oldu.

MHP'NİN MİLLETVEKİLİ ÇIKARAMADIĞI İLLER HANGİLERİ? TIKLAYIN


TBMM Grup Başkanvekilliği görevinden alınan Kayseri Milletvekili , 'yi dinsizlikle suçlamadığını defaatle söylese de yapılan gaf pahalıya patladı. Halaçoğlu, "Söylemlerim bilinçli olarak çarpıtıldı. MHP Meclis'ten uzaklaştırmak istiyorlar. Sonraki Meclis tablosunda AK Parti ve CHP'nin yer aldığı ikili bir Meclis modeli amaçlanıyor. Sözlerimde hiçbir zaman CHP'yi dinsizlikle suçlamak gibi bile durum söz konusu değildi. Açıklamalarım çarpıtıldı. Diğer partilerden gelen açıklamalar benim için önemli değil." dedi.

Partisine yönelik hiçbir kırgınlığının olmadığını belirten Halaçoğlu, "Partim için bir nefer olarak hizmete devam edeceğim. Son olarak makam ve mevki ile ölçülemeyecek dava arkadaşlarıma saygı ve sevgilerimi sunuyorum." şeklinde konuştu.