Aydın Doğan bunu hep yapıyor!

Giriş Tarihi: 19.8.2015 17:33 Güncelleme Tarihi: 19.8.2015 17:36
Aydın Doğan bunu hep yapıyor!

Doğan Haber Ajansı (DHA) 8 askerimizin şehit düştüğü Siirt'teki saldırının olay yeri fotoğrafını sansürsüz servis etti.

Bölücü terör örgütü PKK'nın geçtiğimiz gün Tunceli bölgesinde gerçekleştirdiği yol kesme eyleminde Türkücü Hozan Diyar'ın oradaki halk ve PKK'lılarla türkü söyleyerek halay çekme görüntülerini miting havasında sunan Doğan Haber Ajansı (DHA) bu kez de 8 şehidimizin patlama yerindeki görüntülerini yayınladı.

Adeta PKK terör örgütünün propagandasını yaparak, PKK'nın ekmeğine yağ süren, acı yaşayanların ise acısına acı katan DHA servis ettiği o fotoğrafı yarım saat sonra "Siirt'ten geçen fotoğrafı iptal ediyoruz. Kullanılmamasını rica ediyoruz" diyerek iptal etti. Ancak fotoğraf internete ve sosyal medya hesaplarına düşerek paylaşılmaya başlandı.

Türkiye'ye servis ettiği fotoğrafı iptal eden DHA kısa bir süre sonra ise İngilizce bilgilendirme ile dünyaya servis etti.

"In southeastern province of Siirt, a bomb attack over military car allegedly killed eight soldiers while patrolling between �žirvan and Pervari districts in the region. Siirt DHA" (Haber 7)

ŞEHİT SAVCI'NIN DA FOTOĞRAFINI SANSÜRSÜZ VERMİŞLERDİ

Savcı Mehmet Selim Kiraz DHKP-C'liler tarafından alçakça şehit edilmişti. Hürriyet Gazetesi Şehit Savcı'nın fotoğrafını gazetenin manşetinden buzlamadan tüm Türkiye'ye servis etmiş ailesinin ve sevenlerinin acısına acı katmıştı.

Hürriyet Şehit Savcıya yapmadığını kadın teröriste yaptıŞehit savcının o görüntülerini yayınlayan gazetelere terör soruşturması

CNN Türk spikeri Nevşin Mengü'den skandal sözler

Artık ekrana çıkma Mirgün Cabas!

Anadolu basınından DHKP-C medyasına tepki

ARKADAŞINA GÖNDER
Aydın Doğan bunu hep yapıyor!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz