X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Sancak ailesini hedef gösterenler Doğan medyasında!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Sancak ailesini hedef gösterenler Doğan medyasında!

  • Giriş Tarihi: 21.8.2015 09:49 Güncelleme Tarihi: 21.8.2015 10:50
Sancak ailesini hedef gösterenler Doğan medyasında!
Sancak ailesini hedef gösterenler Doğan medyasında!

Ersoy Dede bugünkü yazısını dün suikast girişiminden yara almadan kurtulan Murat Sancak’a ayırdı. Ersoy Dede, “Uzun zamandır Sancak ailesini ve Star gazetesini hedef alan yayınlar yapan Hürriyet’in yayınlarının savcılar tarafından didik didik edilmelidir” dedi.

İŞTE ERSOY DEDE'NİN BUGÜNKÜ YAZISINDAKİ O BÖLÜM

BU KEZ KOLAY SIYRILAMAYACAKLAR

Buradan açık açık ilan ediyorum.. Eğer bu saldırının arkasından da MLKP ya da DHKP-C çıkarsa, dolaylı olarak bunun bağlantısı Doğan Medya Grubu'na gider. Dün 'Derin Hürriyet' Ertuğrul Özkök, 'PKK'ya düşmanım' mealinde bir yazı yazarak, son dönemlerde grubunun terörü övmesini tevile çalışmış.. Hiç uğraşmasınlar, bundan bu kadar kolay sıyrılamayacaklar..

HÜRRİYET'İN YAYINLARININ GELDİĞİ NOKTA BUDUR

Cnn Türk ve Hürriyet Gazetesi'nin terörü meşru gösteren, müsebbibi olarak hükümeti hedefe koyan, Erdoğan'ı çatışmanın tarafı gibi sunan yayınlarının geldiği son nokta budur.. Terör örgütü, dilerim ki hiç kimseyi hedef almasın artık. Ama kamuoyu şu soruyu da soruyor: Neden 15 gün içinde ikinci kez Star Gazetesi'ni hedef alan bir saldırı gerçekleşiyor? Neden hedefe medya patronu olarak Murat Sancak'ı koyuyorlar?..

YÜREKLİ İKİ SAVCI HÜRRİYET'İN YAYINLARINI DİDİK DİDİK ETMELİ

Doğan Grubu, bu kanlı günlerden geçerken izlediği yayın politikasına acilen format atmazsa, gelecek bütün şehit cenazelerinden sorumlu tutmaya devam edeceğiz.. Teröre terör diyemeyen sunucuların, şehit cenazelerinden siyaset devşiren yorumcuların konuştuğu bir ortamda, Ertuğrul Özkök'ün, çırpınışları nafiledir.. Yürekli iki savcı, Hürriyet ve Cnn Türk'ün yayınlarını didik didik incelemelidir.. Kalın sağlıcakla.

Milli medyaya çirkin saldırı